Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakat vinnek Spanyolorszagb...

Kutyakat vinnek Spanyolorszagbol Usa-ba. Hogy tudom kijuttatni oket? (tovabbi reszletek lent)

Figyelt kérdés

januarban az USA-ba.Eloszor en megyek ki, aztan mielott indulnek tovabb, a kutyaim iskikuldenek utanam.Kerdesem az lenne, milyen modon tudok repulon elloallatot/kat kuldeni,mint csomag? Az allatorvosi kovetelmenyeknek megfelelnek a kutyak, betegsegtol mentesek, sekullamcs, se bolha , se semmi.Minden oltasuk megvan,viszont nem tudom berkiseret nelkul hogy uyazhatnak? Lenne aki itt(Spanyolorszag)felteszi oket a gepre, es en varnammar oket az USA-ban,de nem tudom, h csak cargo-tarsasag allatal uzemeltetett gepek foglalkoznak vele , vagy szemelyszallitok is? Es mennyibe kerulne ket kutya szallitasa?(18 es 12 kilosak).Olyan valaszokst kernek akinek van tapasztalata benne , esetleg ebben a szektorban dolgozik.Koszonom elore is.

Itt nem matadhatnak, mert USA-bol utazom tovabb Kozep es Del-amerikaba, viszont az allamokban majdnem 2 honapot leszek es annyi idore nem hagyhatom itthon oket.Elore is koszonom a valaszokat.



#kutya #usaba kutyat #kutyaszallitas repulovel
2015. nov. 21. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


inkább tedd őket be egy panzióba, kisebb trauma lesz nekik, mint a sok repülőút, ahol a csomagok közt mínuszokban kell utazzanak!

2015. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát amennyire én tudom,6 hónap karantén vár a kutyákra,szóval abban a 2 hónapban nem lennének veled.Inkább otthon keress valakit,aki vigyáz rájuk.
2015. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor mashogy teszem fel a kerdest, mert sajnos nem arra kaptam valaszt amire szerettem volna.

Ha a petjet viszi ki oket akkor az olcsobb vagy dragabb, mint mas tarsasag, akik allatokat szaliatank?Olyan valaszokra szamitok akik mar kuldtek, vagy esetleg vittek magukkal allatokat.Az usa jarvanyugyi kozpontjaval mar beszeltem, semmi akadalya a beutaztatasnak, es ha a petjet viszi oket, akkor nincs baj azzal sem, hogy karanten vagy sem....Mivel a kutyaim allatorvosi felugyelett alatt vannak allandoan(havi egy revizio, feregtelenites, oltasok, egeszsegugyi ellatas, stb) igy az orszagba beengedik oket, hacsak az ottani allatorvos nem tal´la valamit, amit ketlek.Karantenrol csak akkor lehet szo, ha tal´lnak valami olyan gondot, ami miatt nem engedik be az orszagba.Ellenkezo esetben nmegvizsgaljak oket, es felhivnak, hogy mehete ertuk, vagy ha petjet viszi oket, akkor kihozzak hazhoz, es minden tinteznek.


Szoval.Van esetleg valakinek TAPASZTALATA abban a dolgobna, hogy kutyat kivinni, kulldeni repulovel az USA-ba milyen modon lehet?Egyedul szemelyszallito gepen nem mehetnek.Feladott csomagkent igen, de nem tudom melyik tarsasag melyik gepe viszi oket ki. minuszoktol nem feke, mert a nagytestu kutyakat sem lehet felvinni a gepre, es nem fagynak meg mire odaernek.Ha esetleg a petjet-en kivul tudna valaki opciot az utazasukra, azt megkoszonnem.Nyilvan nem akarom, h szenvedjenek, de mivel a munkam miatt utaznom kell, es nem jovok vissza spanyolorszagba par evig, igy eleg nehezkes lenne mint panzioba adni,mint ismerosre bizni oket.Es fiatalok ahhoz, hogy nelkulem legyenek, es nem hiszem, h en lennek az elso aki kivisz allatokat a foldreszrol repulovel.

De azert koszi az infot.

2015. nov. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!