Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik kutya a...

Ezek közül melyik kutya a legalkalmasabb kinti tartásra? Beagle, német közés spicc, cairn terrier, angol cokker spániel, német pincser?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ezek közül több is tartható kertben ezesetben kérlek az összeset írjátok meg. Válaszokat előre is köszi.
2015. nov. 22. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak kinti tartásra egyik sem. Ha éjszakára és hideg időben bent tartod, akkor bármelyik.
2015. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Rövid szőrűek, vagy kis kistestűek.
2015. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-kis. Bocsi :)
2015. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fridus31 válasza:
0%
Szerintem beaglet simán lehet a kertben tartani, bár kell neki egy kis zug, ahová elbújhat ha nagyon hideg van, de én már angol coccer spánielt is láttam kertben és jól érezte magát. A lényeg, hogy legyen egy meleg helye,ahová elbújhat :)
2015. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum az angol cockert, ha téli éjszakákra beengeded.
2015. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fűtött kuyaházikóval bármelyiket.
2015. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Lehet, hogy nem halnak bele...de kínszenvedés lesz az életük. Nekem közepes méretű, rövid szőrű kutyám van, előző gazdájánál kint volt, nálunk is kijárkál, néha kint is marad, de alapvetően kuckózik a meleg helyre.
2015. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősünk aki kertben tart angol cokker spánielt.

Olyan is van akinek cairn terrier volt az udvaron tartva :)

Szóval én ezt a kettőt mondom, mondhatni tapasztalatból

( De az tény hogy kellemesebb minden egyes kutyának az ha nem csak kint tartózkodik hanem bent is )

2015. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!