Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Egy felnőtt rottweilernek mennyi az átlagos folyadékigénye naponta?

Tudom, hogy ez függ(het) pár dologtól, de kb. mennyi a vízszükséglete naponta ?

Keress kérdéseket hasonló témában: rottweiler

2015. nov. 22. 10:29  Privát üzenet  

A válaszok

Ezt nem lehet megmondani. Értelme sincs a kérdésnek.

A lényeg,hogy napi 24be legyen neki lent,aztán ha elfogyott újra töltöd. Nyilván nyáron többször. Tápos kutyák is többet isznak,nyersen etetett társaiknál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. nov. 22. 11:07 Privát üzenet
Függ nagyon sok mindentől. Célszerű egy nagyobb itatóba mondjuk 5liter vizet előtte hagyni, igyon amennyit akar. Persze másnap frisset adni neki.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. nov. 22. 11:26 Privát üzenet
Száraz táptól a többszörösés is megissza.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. nov. 22. 11:34 Privát üzenet
B.Dodó nevű felhasználó válasza:

Két kutyám van és reggel kapnak 5 l vizet. Ha nagyon meleg van 10 l is megisznak, de általában beosztják az 5 l. Sőt néha, mikor nincs annyira meleg még marad is. Szóval legyen kb. 5 l és iszik amennyit kér

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. júl. 24. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi egy átlagos felnőtt, ivartalanított kan házi macskának az ideális súlya?
25 éves vagyok és egy 57 éves férfibe szerettem bele. A feleségétől elválik 1 felnőtt lánya van. Ne értsétek félre nem pénzbe vagyok szerelmes. Átlagos fizetése van biztonsági...
Nagytestű, átlagos mozgásigényű (majdnem) felnőtt kutyának milyen tápot ajánlasz? Joserából melyik jó? Most a Josera Kids-et eszi.
Hány kiló egy átlagos, felnőtt aussie kan (és szuka)?
Ajánlanátok megfelelő tápot?
Mennyit tápot eszik naponta egy átlagos felnőtt amerikai staffordshie? (és pontosan meddig kölyök, illetve mikortól felnőtt? )

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!