Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ők szaporítók? Annyira tetszen...

Ők szaporítók? Annyira tetszenek ezek a kutyusok. Meg szeretném venni az egyiket. Szerintetek szaporítók?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. nov. 22. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy tenyésztő nem ír le olyan szót, hogy "fajtiszta".
2015. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy tenyésztő hanem úgy hogy megbízhatóak e a hirdetések.
2015. nov. 22. 19:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsô 2 tuti szapis kutya, mert a "mini yorki" egy nem létező fajta.

A harmadiknál el kell kérni a szülők törzskönyvét és lehet érdeklődni h a tacsibetegségekre tesztelték-e a kutyákat vagy csak összerakták a őket oszt jóvan.

2015. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. nov. 22. 19:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a mini yorki...jegyezd meg, hogy mini yorki nem létezik, a szaporítók találták ki a génhibás egyedekre...


ments meg egy kistestűt a közeli menhelyről inkább, szerintem. sok pénzedbe fog kerülni még ez a kutya a jófogásról (bármelyik), akkor már legalább ne fizess érte előre...

2015. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hirdetés egyértelműen félrevezető és csőbehúzós: az anya szülei törzskönyvezettek voltak... Kit érdekel ?, ezek szerint már az anyakutya sem törzskönyves és az apáról meg szó nem esik. Magyarán a meghirdetett kutya egy szálkásszőrű ősökkel is rendelkező sétatéri keverék. Ezért adnál ki 20 ezret ????
2015. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szaporítók mind.

Egyik kutya sem fajtatiszta.

Mint leírták előttem, olyan nincs, hogy mini yorki. A második hirdetésben szereplő kutyán még így látszik, hogy nem sok köze van a yorkihoz.

A tacsikölykök meg full keverékek.

Nem értem, miért szeretnéd megvenni bármelyiket?

Ha yorkit vagy tacsit szeretnél, keress tenyésztőket, a jófogáson ők nem hirdetnek, pláne nem ilyen szövegekkel.

Ha nem fontos, hogy fajtatiszta kutyád legyen, akkor nézz szét a menhelyeken és a fajtamentőknél. Tuti, hogy találsz olyan kutyust, amelyik megtetszik és beleszeretsz. És nem támogatsz vele egy szaporítót, nem is kerül ennyibe.

2015. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet le leszek pontozva, de 20 ezer az csak az oltás. Ezért bármelyik kutyáért el lehetne kérni ahogy németeknél csinálják is(keverék is pénzbe kerül), természetesen ha tényleg oltva van.


Úgy tudom pl. a budaörsi menhely is kér kb. 15000-et örökbefogadás esetén, hogy velemennyi visszajöjjön.

2015. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindegyikük szaporító...

Mini yorki eleve nem létezik. A másodikról lerí, hogy nem sok köze van a fajtához, a harmadik meg annyira hirdeti, hogy fajtiszta, hogy az gyanús. Ne vedd meg őket, inkább válassz egy cuki kutyát a menhelyről!

2015. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8a-as!

Azért a menhelyet ne keverjük már a szaporítóval... igen, a menhely is kér pénzt, de ők nem gyártanak további keverékeket, miközben kizsigerelik a szukákat, ellenben a szaporítókkal.

2015. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!