Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy border collie hány hónapos...

Egy border collie hány hónapos éri el teljes méretét?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Állítólag a border collik 5 éves korukig fejlődnek... Hát az enyém kb 9-10 hónapos kora óta nem változott (csak súlyban, de az nem hátrány, mert sovány volt).
2015. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak még nyár végén voltam egy versenyen, akkor még az enyém elég picurka volt, és ott találkoztunk egy 5és fél hónapos border collival és a miénk hozzá képest elég pici még mindig, mert már ő is betöltötte hamarosan lesz 6 hónapos....
2015. nov. 23. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta a kutyád? Ha igen, kérdezd meg a tenyésztőjét, mi lehet. Ha szaporítótól vetted, akkor nagy valószínűséggel nem border colliet vettél.
2015. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyák többsége 8-10 hónapos kora után már csak keveset változik, magasságban max. pár centit, illetve széltében még "emberesedhet" később is.
2015. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még szép hogy tenyésztőtől vettem. Tk. border collie. Én nem támogatom a szaporítok munkáját, egy fillérel sem....
2015. nov. 24. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

én azzal szívtam meg, hogy egy éves korában azt hittem, hogy lényegesen nagyobb már nem lesz, pedig de, két éves kora után is képes volt még magasabbra nőni, mehetett egy csomó cucc a kukába... törzskönyves.

igaz amit az első írt am, de nyilván egy-két éves kora után már nem fog ugyanolyan ütemben nőni, max alakulni, erősödni. tök érdekes videókat, képsorozatokat szoktak feltenni a gazdák a netre, hogy mennyit tud váltizni még egy már amúgy is felnőtt kutya.

2015. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre én se gondoltam volna, megdöbbentő!
2015. nov. 27. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet lepontozni, én is örültem volna, ha normál ütemben nő :D örülök, hogy semmi baja nem lett ebből.
2015. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!