Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy kóbor kutyát...

Befogadtunk egy kóbor kutyát és csináltattam egy szép kutyaházat de nem megy bele. A takaróját is beletettem amin feküdt. Nagyon hideg van már, sajnálom szegényt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol tartózkodik akkor a ház helyett?
2015. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Tanítsd meg neki. A kutyák nem úgy születnek, hogy tudják, hogy egy kutyaház a helyük.
2015. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha van valami kedvenc helye pl az udvaron, akkor tedd oda a házát. Hátha ott érzi magát biztonságban, vagy ilyesmi. Utána jutalomfalattal becsalogathatod a házba, hogy lássa, bemehet és milyen jó kis kuckó. Ha ismer vezényszavakat (kétlem), akkor kérd, hogy feküdjön le. Ha benn van, dicsérd meg, és adj neki további jutalomfalatokat. Ha van valami játéka, tedd be mellé.

Valószínűleg eddigi életében nem nagyon volt háza, nem tudja, mire van, vagy esetleg nem volt szabad bemennie, más kutya kivert onnan, stb.


Mennyi idős? Milyen körülmények közt fogadtátok be?

2015. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Teraszra vagy az ajtó mellé célszerű tenni a házat,mert a legtöbb kutya mindig a bejárati ajtó előtt a szőnyegen szokott feküdni. Szinte az összes kutyás ismerösömnek az ajtó mellett van az ól,tálkák stb. Ha már kint és nem mehet be,szerintem az a minimum,hogy közelebb legyen hozzátok. Azt utálom amikor az udvar végébe raknak egy ólat és akkor ott a kutya helye és csodálkoznak,hogy nem megy oda. Kutya társas lény,nem szeret kirekesztve lenni.


Takaró helyett én szalmát javaslok.De lehet nem fázik még,ha hosszú szőrű akkor meg tuti,hogy nem fázik.

2015. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!