Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én tartom undorítónak ha...

Csak én tartom undorítónak ha azt látom hogy a gazda hagyja h nyalogassa a kutyája az arcát?

Figyelt kérdés
Meglátom utcán, interneten és rosszul vagyok szerintem undorító és gusztustalan dolog hagyni h a kutya nyalogassa az ember száját,arcát, kezét .. (Szeretem az àllatokat de ez sok)

2015. nov. 26. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Személy szerint én sem szeretem, de látok ennél undorítóbb dolgokat is az utcán jövet-menet :)

2015. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én meg azt tartom undorítónak, amikor egy felnőtt ember szájon csókolja az anyját, apját. Meg amikor valaki a gyerekét a városközpont közepén kakiltatja/pisilteti.


Amúgy csak mondom, hogy a kutya nyála tisztább, mint a kapaszkodó a buszokon.

2015. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

* nyalogatja

neked undor, másnak nem. Ez is abba a csoportba tartozik, hogy kinek, mi az undorító.

2015. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Bár elvileg a kutya szája tisztább, mint az emberé, én nem szeretem, ha nyalogat. Nyalja a fenekét, utána meg engem? Neee
2015. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem abszolút nem zavar, ennek ellenére hazaérkezés után megengedek egy üdvözlőpuszit a homlokomra vagy orromra, aztán ennyi volt. :D Jobban undorodom az emberektől, a saját állataimról tudom, hogy tiszták és parazitamentesek. Egy évek óta kóborló, idegen kutyának persze nem engedném.
2015. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ha az arcon csókol az Amstaffom,leis szoktattam róla az 1éves lányom miatt is. Meg az ágyra se engedem felg,de bent van velem a házba meg az ágyam mellett alszik.

De nem tartom kifejezetten undorítónak sem.

2015. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy undorító, de szerintem aranyos tőlük, és ên imádom ha a tacsim nyalogat/puszilgat, egyébként én szoktam puszilgatni a kutyámat nem is kevésszer, semmi bajom sincs tőle. Mindenkinek más a véleménye.
2015. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is imádom ha puszil. Persze, nem azt mondom, hogy nyaljon bele a számba, vagy ilyesmi (látni ilyen videót), de valahogy szeretem:D És én is imádom puszilgatni a fejét:) Szerintem semmi rossz nincs benne, de hát ízlések és pofonok.

Ahogy az egyik ember szereti a hamburgert, a másik nem. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2015. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én a gyerekek nyáladzásától, puszilgatásától vagyok rosszul.
2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádom a kutyáim, de az arcom nem hagyom nekik nyalogatni.
2015. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!