Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjak újra vacsorát a kutyának...

Adjak újra vacsorát a kutyának ha hányt, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nincs semmi baja az tuti, csak az egyik kényesebb és nem vesz be mindet a gyomra. A családtól kapok maradékokat, és már többször szóltam, hogy mit ne tegyenek bele a maradékos vödörbe, de hiába beszélek. Kiválogatni meg hát elég nehéz, mikor összekeverik. Valami főzelék féleség volt bele keverve.

Szóval amelyik hányt, tudom ,hogy a maradék miatt, a másiknak meg olyan a gyomra mint a vas, mire elrohantam tisztító szerért, hogy feltöröljem, addigra a másik maradéktalanul felnyalta, és neki semmi baja.

Szóval most az a kérdés, hogy adjak neki valami vacsit újra, amit szeret, vagy inkább pihenjen? Mert attól tartok, hogy ha ma kiadta a kaját, akkor kínozni fogja az éhség reggelre.


2015. nov. 26. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valami mást adni neki, lehetőleg ne kenyérfélét meg főzeléket, azzal amúgy se lakik jól, pontosítok, abban neki nem sok tápanyag van. Baja nem lehet, maximum kijön az is, viszont ha megint hányna, akkor érdemes lenne valami normális táppal próbálkozni.
2015. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki. Te se eszel egyből, ha gyomorrontást kapsz. Nem fog belehalni, heti 1 koplalónap amúgy is normális. Mellesleg jó lenne tudni, hogy mit evett biztosan, mert van elég sok olyan étel, ami nekünk meg se kottyan, imádjuk, de a kutyának halálos lehet.

(csak gyorsan észből : avokádó, xilit, szőlő, hagymafélék, csokoládé/kakaó, káposzta....)

vigyázzatok máskor jobban!

2015. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kortyonként hideg vizet, ki ne száradjon
2015. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem tejfölös babfőzelék volt. Ok, inkább nem adok ma neki semmit. Ilyesmi tuti, hogy nem amit a 2. felsorolt, mert ilyent nem esznek anyósomék.

Szar ez, mert jó ha kisegítenek, de pl. már azt is elmondtam ezerszer, hogy baromfi lábszár csontot ne tegyék bele, és mégis bele teszik, én meg könyékig vájkálok a csontok között, mert mindig ki kell válogatni. A kenyérről még a papír cimkét is, meg műbelet.

ok. ezek nem mindennapi esetek, általában jó a cucc amit adnak, csak hát nah....

2015. nov. 26. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha normális tápot kapnának a kutyák, akkor nem fordulnának elő ilyen "véletlenek", meg neked is könnyebb lenne a dolgod, hogy nem kell válogatni, lesni mi van a kajájukban.
2015. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!