Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baskerville ultra szájkosár...

Baskerville ultra szájkosár méretezésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezek ilyet venni, de nem igazodok ki a méreteken. Ami fajta szerint a kutyámra való (kicsi pitbull), annak a centijei nem stimmelnek. Az orrhossza szerint a 2-es kéne neki, az orr kerület alapján a 3-as, de fajta szerint meg a 4-es. Melyiknek higgyek, mik a tapasztalatok?

(Még mielőtt kérdezi valaki: igen, figyeltem rá, hogy a kutya orrát vagy a szájkosár orrát nézem :))


Amitől meg aztán végképp összezavarodtam, hogy a petissimo-n tök más méretezés van, mint az összes többi webshopban, aszerint az orrhossza 3-as és a kerülete 2-es :D


Esetleg tud valaki olyan helyet, ahol lehet próbálni, vagy olyan webshopot, akiknek Budapesten van telephelyük, hogy ne kelljen az esetleges csere miatt a postával szívni? De igazából olyan webshoppal is boldog lennék, akiket felhívhatok, és meg tudom velük beszélni, hogy szerintük melyik a tuti.


Köszi a segítséget :)



#méret #szájkosár #baskerville ultra
2015. nov. 26. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy hol lehet venni, azt sajnos nem tudom, de annyi rosszat hallottam a méretezéséről, hogy inkább kikönyörögném valamelyik webáruháznál, ha máshol nem találok, hogy raktáros darabokat hadd próbáljak fel a kutyára... minthogy többször megszívjam.
2015. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

A facebookon közben gyorsabban megoldódott a kérdés: a Petissimonak van Budapesten raktára, szóval ha nem jó, oda egyszerűen vissza tudom vinni.

Tapasztalatból kettő volt eddig, egyre a fajta szerint ajánlottnál nagyobb lett a jó, a másikra az, ami fajta szerint is lett volna (keverék a kutya, de méretre a felsorolt fajtákkal egy kategória), úgyhogy szerintem megveszem a 4-est, amit ír a kistermetű pitre, aztán meglátjuk.

2015. nov. 26. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttam hogy már megoldódott de úgy sem lesz baj ha kiírom. :) A Fresnapf-ba be lehet vinni a kutyust (legalább is ebben a boltban ami itt van) mi úgy választottuk ki és ha még nincs agyon használva ki lehet cserélni. :)
2015. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott van ilyen szájkosár? Nem találkoztam még vele.
2015. nov. 27. 10:07
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Fressiben már nincs értelmes szájkosár!

Csak a gagyi műanyagok, meg a kutyát kínzó, vacak textilek...

Fém és Baskerville nincs

2015. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, viszont én befürödtem ezzel a szájkosárral. Sok jó vélemény miatt rendeltem meg. A méretet eltaláltam a kutyámnak a legnagyobbat kellett rendelnem. Belül végig a műanyag nagyon éles, így pár alkalom után már tiszta vér volt a kutyám orra. A csat része gyenge, gagyi. Én nagyon megbántam, hogy pénzt adtam ezért, most helyette egy hagyományos tényleg minőségi fém kosarat nézek.
2015. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fura, én először élőben találkoztam ilyennel, és kifogástalan volt. Nem valami kétes helyről rendelt utánzat volt véletlenül a tiéd? :D
2015. nov. 27. 22:33
 8/10 A kérdező kommentje:
(Nem beszólni akartam amúgy, simán lehetett selejtes darab is, a legjobb helyeken is előfordul. És köszi a tapasztalatot :))
2015. nov. 27. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Petissimóról rendeltem, de nagyon pipa vagyok, mert ennyi pénzért azért nem ezt várja az ember. :/
2015. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én biztos reklamáltam volna :) Netes vásárlásnál ráadásul vissza is adhatod, és visszafizetik, ha nem vagy megelégedve - ez a törvény, dolgoztam webshopnál és nem lehet kikerülni.
2015. nov. 28. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!