Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az Illatos útról szeretnék...

Ha az Illatos útról szeretnék kutyát befogadni akkor előtte hányszor kell meglátogatni? Ki lehet vinni sétálni?

Figyelt kérdés
Légyszi leírnátok a személyes tapasztalatotokat?
2015. nov. 28. 16:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%

Szerintem nem kell előtte beugró módon látogatni, bemész, normális vagy, van módod kutyát tartani, viheted is. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.


Illatos út? Nem ott van a vágóhíd? Jobb lesz sietni (asszem' nem kell leírnom a nyílvánvalót)

2015. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan cserélődnek ott a kutyák, szóval amelyiket kinézted, azt jobb ha egyből elviszed, mert másodszorra már lehet, hogy nem lesz ott.
2015. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én még kicsinek kaptam onnan egyszer egy kutyát az volt az elsö és a legeslegjobb kutya akinek valaha a gazdája voltam :)
2015. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet előtte sétáltatni, ha úgy szeretnéd, de ahogy írták, gyakran új kutyák lesznek, kit befogadnak, kit leszedálnak :( Szóval kiadnak szerintem simán. Legfeljebb ha olyan fajtájút akarsz (bull, vagy rehabos), akkor néznek utána ténylegesen, hogy hova kerül. De ezt sem mondom biztosra,csak tippelem
2015. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Nem mostanra tervezem az örökbe fogdást hanem márciusra de nagy valószínűséggel onnan lesz. Először a Noéból akartunk de aztán ott láttuk hogy hogyan bánnak a kutyákkal.........így inkább az Illatosról hozunk. Köszi még egyszer a válaszokat.
2015. nov. 28. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:

miért, hogyan bánnak ott a kutyákkal (noé)? :O

én nem jártam még egyiken sem, de úgy tudtam, hogy a noé az jó..akkor most még sem?

2015. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Noé-ban hogy bánnak a kutyákkal?!

Szerintem elég jól és lelkiismeretesen, többször voltam ott személyesen is.

2015. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Én 13 éve vagyok a Noén önkéntes, munkaszinten és kikérem mindannyiunk nevében ezt. Aki pedig kíváncsi, nyugodtan jöjjön ki és nézzen körül. 8 hektáron, majd ezer állatról gondoskodunk (állami támogatás nélkül),mindannyian szeretjük az állatokat, különben a szombatjainkat, vasárnapjainkat és az estéinket nem ott töltenénk el. Az önkéntesek ráadásul még a beteg kutyákat, szocializálásra várókat sokszor még haza is viszik. Én is és még rajtam kívül sokan.Nem kell minket szeretni, de aki ilyeneket ír, az egy rosszindulatú ember.

2015. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azt mondom hogy amikor én voltam ott akkor oda ment a Parázs nevű kutya (nem tudom ismered e) az egyik önkénteshez erre az kétszer megcsapta a mappájával erre egy másik meg még biztatta is hogy úgy van jól csináltad. Nekem ez eléggé fura és nagyon megsajnáltam azt a kutyust. És nem vagyok rossz indulatú ember és elismerem a menhelyesek munkáját sőt még támogatom is őket de szerintem akkor sem kéne megütni egy kutyát sem azért mert megszagolt valakit......
2015. nov. 29. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehetett valami előzménye a dolognak? Vagy olyat csinált a kutya, amit nem láttál/hallottál, pl nem csak szimatolt, hanem morgott vagy belecsípett az önkéntesbe? Nem tudom, mi történt, de azt biztosan állíthatom, hogy a noén (a legtöbb menhelyhez hasonlóan) nem azért mentenek és látnak el ezres nagyságrendű állatot, hogy legyen mit püfölni. Összevetni őket egy gyepmesteri teleppel (még úgy is, hogy a 20 évvel ezelőtti állapotokhoz képest - többek közt a szadista noés önkénteseknek is köszönhetően - kánaán van az illatoson) hát elég meredek.

Bocs, de ezen én is kiakadtam.


Egyébként illatosra odamész, megveszed a kutyát, kész. Fajtatiszta kutyára ha többen jelentkeznek, akkor emlékeim szerint tesztes "verseny" van, és ivartalanítva adják ki a kutyát.

[link]

[link]

2015. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!