Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadható Német juhász...

Örökbe fogadható Német juhász kan kölyökkutyust keresnék Pilishez minél közelebb. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon fontos lenne ha tudnátok Pilis (2721) városhoz minél közelebb ingyen örökbe fogadható maximum 2 éves kan Német juhász (tök mindegy hogy fajtiszta vagy keverék) kölyök kutyust. ha lehet akkor törzskönyvel, oltással stb. de ha ezek nincsenek attól még érdekelne engem. Előre is köszönöm a válaszokat/link küldéseket! :)

2015. nov. 28. 18:37
1 2
 1/15 bollocks ***** válasza:
69%
Nálunk van. Adunk mellé egy Audi A4-et meg egy Iphone 6-ot is. Szólj, ha érdekel.
2015. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Te mint elso hozzaszolo miert votal olan hideg ezzel az Urgevel?

Most miert gondolod hogy az audi kollene meg az Iphone 6 os neki?

Amugy te a benzinkuton vagy most es eccaka van?

2015. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Szia én Kisapostagi vagyok és az utcába nem rég születtek németjuhász kölykök 3naposak szerintem a gazdájuk eladni szeretné de ha érdekel írj.
2015. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első úgy értette, hogy egy fajtatiszta törzskönyves-oltásos(!) kutyát nem osztogatnak a sarkon.


Cirka 100.000 forintba kerül, vagy többe.


Keveréket keress menhelyeken, esetleg a fajtamentőknél próbálkozz

2015. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Biztos nem hallott még ingyen örökbe fogadható kutyusokrol akiktől vagy meg szeretnének szabadulni vagy családot keresnének neki :/ mindegy én normális válaszokat szeretnék mert tényleg fontos lenne nekem :)
2015. nov. 28. 19:04
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Kisapostagi kommentelőnek, persze hogy érdekel de fontos lenne hogy tudjam róluk az adatokat és saz árat. ha nem tudod azért köszi :)
2015. nov. 28. 19:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak biztosan ennyi idős nj-k családoknál, akik nem tudják tovább tartani. De ennyi idős törzskönyves kutyát inkább eladnak, mint ingyen odaadnák bárkinek .
2015. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen. viszont a neten egész nap kerestem és nagyon sok nemrég született nj kutyus volt ellátva mindennel ingyen. csak ezért írtam hogy minél közelebb mert egyiknél sem tudtam megoldani az elhozatalt a távolság miatt, vagy szuka kutyus volt :(
2015. nov. 28. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
2015. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha az olcsók közül válogatsz, akkor biztosan kifogsz egy diszpláziás német juhász keveréket, fajtatisztaként hirdetve...

Mert hogy agyon van szaporítva a fajta. A törzskönyvesek közt is nagyon oda kell figyelni, mert sok törzskönyves ugyanúgy szaporító, csak kapott egy engedélyt a szaporításra.

Ugyanúgy nem figyelnek a szűrésekre, lefizetik a dokit,stb..

Fajtamentés, esetleg ha van időd, akkor a különböző menhelyek/gyepik oldalait böngészd át, hogy hátha van ilyen kutyus.

2015. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!