Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kerdesem lenne hogy van...

Az a kerdesem lenne hogy van 1 labrador 8 honapos kutyam és van neg 1 4 eves yorkim mind ketten kint vanak kertes hazban lakok. Es az akerdesem lenne hogy szoktatahathatnam le a labrador arrol hogy?

Figyelt kérdés
Ne ugraljon ès hagya hogy simogasak mert amint hoza akkanal erne egy bol harapgal stb.. ?
2015. nov. 29. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Még kicsi, a harapást csak játékból csinálja,de ne aggódj lefog szokni róla!:)Az ugrálásra meg csak annyit mondok hogy vagy vidd el kutyasuliba vagy jutalomfalattal megtaníthatod neki!
2015. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is labradorjaim vannak és azt mondta a tenyésztő, hogy mikor harap csapjunk rá finoman az orrára és mondjuk, hogy "nem!" vagy "nem szabad!". Nekem mind a két kutyámnál bevált. :)
2015. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom a valaszokat es kb menyi idosen novi ki ezt a harapgalos dolgat
2015. nov. 29. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 1 évesen már kinőtte!
2015. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

A yorkie-t is kint tartod????

Az SZOBÁBA való kutya, különösen télen!!!!

2015. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A yorkie társasági kutya, nem kerti dísznek való!

Első sorban foglalkozz a kutyával többet! Legyél vele sokkal többet! Mennyit mozgatod, sétáltatod, játszol vele, tanítod? Mellette pedig neveld következetesen. Ha ez nem megy, akkor keress fel egy kutyaiskolát.

2015. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!