Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mikor éri el a...

Egy kutya mikor éri el a végleges méretét?

Figyelt kérdés
Közepes testű kutyám van, már elérte a magasság béli méretet ami a fajtára jellemző de még szélességre nem. Most 1 éves lehetséges hogy még szélesedni fog?

2015. nov. 29. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekünk úgy volt a keverékünk, tacskó mérettel jött hozzánk kölyökként, aztán megnőtt a feje, utána szélesedett, utána megnyúlt agár méretűre, aztán elkezdett szélesedni. 1,5 éves volt, és még láthatóan (bár már nem nagy különbségre kell gondolni) nőtt..(volna, ha nem mérgezik meg :( )

Szóval szerintem 1,5 éves korig nő, de ez fajtától is függ. De hallottam már olyat is, hogy 2 éves koráig nő..(bár ezt nem merném biztosra mondani, csak a saját kutyám tapasztalatát)

2015. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a németjuhászom egy, két és három éves korában készült képeket összehasonlítva, mind szélesebb volt a mellkasa az előző évhez képest. Szóval ha közepes termetű is, két éves koráig biztosan fog változni.
2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!