Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Függ attól hogy a kutya...

Függ attól hogy a kutya milyen magasra nő hogy mit evett kölyök korában? Vagy attól még ugyan úgy kifejlődött hogy nem prémium tápot evett?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A csontozat fejlődésében nagy szerep jut az étel minőségének. A prémium tápok tartalmazzák az összes olyan tápanyagot, amire egy növekvő kutyusnak szüksége van. A gyors növekedés miatt fontos, hogy megkapjanak minden szükséges vitamint, ami az olcsóbb tápokból hiányzik. Van egy labi az utcánkban, házikoszton él, és fele akkora mint az enyém, pedig egyidősek, és mindegyik kan. Én se a legeslegjobb tápot adom neki, de azért nem morzsi szinten vagyunk. Dogchow viszonylag megfizethető szerintem, és nagyon jó minőség.
2010. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. szerinted az én egy éves magyar vizsi kanom megfelelő méret? :) Marmagassága kb 65 centi és súlyra kb 30kiló.
2010. márc. 21. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes...:) ne aggódj, a tiéd teljesen normális. De ha biztosra akarsz menni, nézz utána neten a fajta standard-nek.
2010. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Standard szerint minden ok :)
2010. márc. 21. 19:56
 5/9 Akiteki ***** válasza:
A magasságát nem tudod befolyásolni a táplálékkal, az öröklött tulajdonság. Az izomzatát, egészségi állapotát igen. Tibeti terrierem mindent megkapott, csak minőségi tápot evett, aztán 2 centivel alatta maradt a standardnek. Az agaram meg ugyanolyan magas, mint a testvérei, csak sokkal erősebb és izmosabb.
2010. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2010. márc. 21. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

maga a növekedés csak azzal befolyásolható hogy mennyit is adsz neki enni! ha kisebb nagyobb hosszába széltibe vagy marmagásságilag akkor ő ilyen fajta! VISZONT az hogy már belül milyen a kutya, csak szuperprémium minőséggel tudod befolyásolnia ,a prémium minőségű tápokat én nem szeretem se dog chow se natur croq 8%-os hústartalmúak viszont egy Acana amiben elég magas a fehérje tartalom jobb lenne egy ilyen kutyusnak! Vagy egy happy dog szuperprémium kategória, vagy Eukanuba ,én ezeket szeretem nagyon! ebbe minden benne van ami egy kutya tökéletes létfenntartásához szükséges! még vitamin se létfontosságú mellette (bár ártani nem árt)!!

további jo kutyázást, szia

2010. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2010. márc. 21. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
prémium minőségű táp mellé nem kell vitamin, mert ízületi és csontproblémái lesznek. a magassága nem függ a táptól, a mérete egészében véve viszont igen.ha ki tudsz rá annyit adni, vegyél royal canint. nagyon jó táp. a dog chow se rossz, de azért szintkülönbség van, amellé már kell vitamin, szerintem... viszont a színes tápoktól tartózkodj.
2010. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!