Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici mopsznak keresek kulancs,...

Pici mopsznak keresek kulancs, szúnyog és minden élősködő ellen cseppet vagy nyakörvet. Ki mit ajánl, kinek melyik márka vált be?

Figyelt kérdés

15 hetes, már kétszer kapott advantix cseppet,de nem tudom,hogy az tényleg a legjobb.

köszönöm



2015. dec. 1. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Advantix nagyon jó. Olyan, hogy a legjobb, szerintem nemigen definiálható. Mindenkinek más válik be ilyen-olyan okból. Én például 15 éve a Kiltix nyakörvre esküszöm. Más meg nem kedveli annyira.
2015. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Advantix tényleg jó,mi is azt használjuk.100%-osan egyik kullancs elleni szer se véd,de van olyan,amire már igencsak rezisztensek,és alig hat.
2015. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Kiltix mellett volt kullancs(: most Scaribor van, de a Vectra is hatásosnak bizonyult. Advantix cseppet még nem használtam.
2015. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látod kedves kérdező: Máris három "legjobb" terméket találtunk neked. Hárman, három különböző termékben találtuk meg a számunkra legjobbat.
2015. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Héry spot on.


A sintértől befogadott kutyám tele volt bolhával, próbálkoztunk márkás, méregdrága cseppekkel, de csak-csak vakarózott még. A Héryvel se kullancs, se bolha gond nincs.


Scalibor jó volt, de 3 hónap után véres sebes lett tőle a kutya nyaka.

2015. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiltix nyakörv, ami 7 hónapig hatásos és néha kiegészîtve Exspot cseppel.
2015. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!