Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdvözlet, , , használta...

Sosi45 kérdése:

Üdvözlet, , , használta valaki ezt a fajta kutyariasztót már? Véleményekre vagyok kiváncsi a hatásfokáról? Nagyon szenvedünk a dilis szomszédom kutyáitól. De semmilyen drasztikus módszer nem érdekel csak a elriasztás!

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 2. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább jelentsd be a jegyzőnél.
2015. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Arra csak a kutyák csesznének rá, pedig ők tehetnek legkevésbé arról, hogy egy aljadék ember a gazdájuk.

Ezt a konkrét terméket nem ismerem és a körülményeket sem, amiben használnád, de sok jóval nem biztatlak az ultrahangos termékek tartós hatékonyságát illetően.

2015. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én azért nem hiszek ebben mert sok kutyát pont ultrahangos síppal hívnak be a gazdához,lehet is ilyet kapni a boltokban.Akkor most riasztja őket vagy csalogatja..valami nagyon nem stimmel. Amúgy szerintem megszokja bármelyik állat az eleinte szokatlan zajt.
2015. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Akárki pontozta le az utolsó válaszadót, nem volt erőssége a gondolkodás. Jókat mondott ugyanis, érdekes dolgokra hívta fel a figyelmet.
2015. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 16:30

Az ultrahang nem csak egy magasságú hang. A síp teljesen más frekvencián szól, mint a riasztáskor használt.Gyakorlatilag a riasztásra használt uh némi kellemetlen érzést okoz a kutyának a fülben.

2015. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!