Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Hoditolevi kérdése:

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis méretű kutyit. Lakásba hoznám haza. Egy csöndesebb, de mégis játékos természetű kutyit vennék. Fajtatiszta állatkát szeretnék, vagy pl. egy tacskó-yorki keveréket. Lehetőleg Budapesten, vagy annak közelében venném. Ha tudtok mondani ilyen helyet kérlek közöljétek velem. Lehetőleg 2, max. 4 hónapos korában szeretném elhozni április környékén.

#kutya #kutyafajta #állatgondozás #Milyen fajta kutyát vegyek
2015. dec. 2. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta kutyák 100 ezertől kezdődnek, fajtától függően, lehet akár 500 ezer is az ára. Ha nincs pénzed, keresgélj a menhelyen! A tenyésztőknél egyébként is hónapokkal előbb kell lefoglalni a kölyköket!
2015. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatisztát tenyésztőtől kapsz. Nem olcsón, minél kisebb, minél "szobakutyább" annál drágább.

Viszont ha elvagy a keverékekkel is, akkor ajánlom a hozzád legközelebb eső menhelyet, nézz körül ott :)

(Mi egy éve fogadtunk be menhelyről pont egy tacsi-yorki keveréket.)

2015. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Menhely. Amíg ilyen sok szomorú tündér-cuki kutyuska fázik a menhelyeken, ne vegyél sok tízezerért beteges agyontenyésztett ebet, mert a többi sok ezret a gyógyíttatására és a speciális táplálására költheted...:(
2015. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keress a neten tenyésztőket v fatamentésből,menhelyről szerezz kutyát.

Vehetsz szapórítoktól is,de lehet beteges lessz,meg nem kéne őket támogatni. Én onnan nem vennék.

Én találtam egy Argentín Dog (jellegű) kutyát,szerencsém van.

Ám a Francia Bulldogot is tudom ajánlani :)

2015. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menhelyi kutyust érdemes választanod.
2015. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Például melyik menhelyet nézzem meg?
2015. dec. 3. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Például a szentendrei Árvácskát. Vannak most kis termetű (az is marad) kölykök pont. Anyukájuk tacsi keverék.
2015. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Pesten és környékén rengeteg menhely van, lesz miből választanod, csak keress rá guglin :)

2015. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Facebookon is nézz körül, sok állatmentő oda is felteszi őket. Mi múlthéten hoztuk el a kutyánkat, ő valószínű yorkie és shih tzu keverék, nagyon aranyos. Picike marad, ahogy most meg van nyírva az olyan, mint egy kis maci.
2015. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket.
2015. dec. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!