Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitö ilyen büdös a kutyám szája?

Mitö ilyen büdös a kutyám szája?

Figyelt kérdés
A staffordom valameik nap hányt igazábol azóta semmi baja csak olyan furcsán büdös hogy tudnál elnyomni ezt a szagot?

2015. dec. 5. 07:59
 1/3 Lizee-Jana ***** válasza:

Lehet hogy ez az alap szájszaga. Ha egy két napja hányt az már nem annak a szaga. Hasmenése nincs vagy bármi ilyen gyomorbaja stb. mert a gyomrából is feljöhe a szag. Nêzd meg hogy nincs-e elrohadva egy foga mert az is tud bűzleni. Amugy nekem is volt egy stafford-Pitbull keverékem és neki alapból nagyon büdi volt a szája. Néhány állatkereskedésbe lehet venni ilyen húsos kutyafogkrémet ami meg van kicsit mentolozva, de szerintem olyan felesleges. Barátnőm kipróbálta a pitbullján (aki szintén büdösszájú volt) de semmit se segített, szó szerint semmit.


Meg kell tanúlni élni ezzel a szájszaggal, nekem sikerült. Néha még éreztem, meg néha a lakás egyik szobája, ahol az alvóhelye van nagyon kicsit érződött, de nem nagyon érdekelt. Használtam a legfrissítőket es éltem vele.

Ez van ha stafforod van :)

2015. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lizee-Jana ***** válasza:

Megint én XD

Elfelejtettem mondani hogy viszont a Pedigree-nek van ilyen fogtísztító és fogerősítő valamilye, ilyen rágórúd. Asszem a Pedigree Dentastik vagy valami ilyesmi, az lehet hogy segít, és még a fogait is erősíti.

2015. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.

Ha vitaminhiányos, akkor előfordul, hogy megeszi a saját székletét.

De lehet egy rossz fogtól is. Ahogyan embernek, a kutyának is lehet savproblémája, ilyenkor is kakiszagú a száj, bár nem evett kakit.

Vagy esetleg rossz táp, vagy ha nem is rossz a táp, akkor csak szimplán az összetevőegyüttestől. Pl. nekem halasat eszik, és neki is büdös kicsit, de ettől néz ki a legszebben:D

Esetleg romlott kaja, vagy lassú emésztés is.

Nekem is amstaffom van, és mondom, nekem a mostani halas táptól van, meg ha esetleg nem kap reggelit valamiért (vagy vacsorát - két fele osztom a napi adagot - ), akkor is szokott büdi lenni.

Nem patkányozik esetleg?

Vagy még az szokott, hogy most a hidegbe kint már nem isszák a vizet, az enyém bent megiszik 5 Litert inkább, mint sem hogy a kint lévő vizet igya:D Lehet attól is..


A hányása milyen volt? Ha előfordul máskor is, akkor válts tápot vagy nézesd meg dokival a fogait (ha engedi:D).

2015. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!