Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktasam össze a kutyákat?

Hogy szoktasam össze a kutyákat?

Figyelt kérdés
A szomszédom megkért hogy viszázak a kutyájukra amig külföldön vanak 4 honapig nem lesznek itthon és ara gondoltam öszeszoktatnám a kutyámal hogy ne legyen egyedül mind két kutya palotapincsi a szomszédomé 3 éves fiu,az enyém 5 éves kislány aszt gondoltam jol kijönének de nem birják egymást porázon probáltam öszeszoktatni őket de edig nem volt sikerem .A válaszokat előre is köszönöm.

2015. dec. 5. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Pórázon feszültebbek a kutyák, javaslom először vigyétek el őket egy zárt kutyafuttatóba, mert az nem a saját területe egyik kutyának sem, és mivel ellentétes neműek, ha a kan egy igazi úri kutya nem fog visszapofázni a szukának, ha nincs kutyafuttató, zárd be a tiedet és hagyd legalább 1 napig hogy megszokja a terepet a másik kutya, majd engedd őket össze, ne tart vissza egyiket sem, ha összekapnának szétszeded őket, párszor össze is fognak, de megfogják szokni egymást hidd el, első pár éjszaka legyenek külön azért, nappal ha velük vagy lehetnek együtt
2015. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 kistermetű kutyát könnyebb összeszoktatni, mert ha baj van, akkor "csak felkapod":D

De amúgy fiú-lány, szerintem ellesznek, túlságosan is..ivartalanítás kéne az egyiknek, mert ha tüzelni fog a szuka, akkor egyből vemhes lesz tuti..

Pórázon feszültek, ezt jól írták előttem..mindenesetre ne add fel, szerintem pár alkalom után megszeretik egymást. Amúgy a kant dugd a szuka "szoknyája alá". Az enyém is fogyatékos, menne neki mindegyiknek, aztán ha megmutatom "azt", akkor meg megy a románc golyó nélkül:D:D

2015. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!