Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

A rottweiler tartható kint télen? Mennyire bírja a hideget? (Csak elméleti kérdés. )

Tudom, hogy a dobermann eléggé fázós, ezért kérdem, hogy a roti mennyire bírja a magyarországi telet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, fajta, rottweiler, tartás, tél, hideg

2015. dec. 5. 13:42  Privát üzenet  

A válaszok
Nem egy fázós fajta, de egy szigetelt ház hőfüggönnyel minimum kell neki a kinti tartáshoz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. dec. 5. 13:56 Privát üzenet
A roti tartható igen, elég jól bírja. Persze megfelelő háza legyen.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. dec. 5. 15:10 Privát üzenet
az én rotijaim mindig is kint voltak. bírják a hideget. 2 négyszetméteres nagy óljuk van, egy bálka szalmával és kőrbe rakva az ól oldala régi nagy szőnyeggel.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. dec. 5. 16:26 Privát üzenet
Az enyém benti kutya, ha kiengedem, félóra múlva toporog az ajtó előtt:D Fázik, reszket, pedig jó tápot kap, meg minden.. bezzeg ha valaki megy az utcán..!:D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. dec. 5. 22:40 Privát üzenet
Az enyémek kinn vannak télen-nyáron. Kölyökként bejártak még a házba és a kazán mellett aludtak, aztán egyre inkább kinn maradtak, ha nem votl kulcsra zárva az ajtó ki tudták nyitni, nem egyszer vettem észre reggel,hogy mindkettő kinn fekszik az udvaron. Azóta van házuk, az egyikük szeret benn lenni, a másik még mindig inkább esőben,hóban mindenben kinn van. Mindkettőnek elég hosszú téli bundája szokott nőni, nincs semmi bajuk, szeretnek kinn lenni. Nem így terveztem ,de döntöttek :D Én azért nem bánnám ha hidegebb időben legalább a kazán mellé visszajönnének, de ez van

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. dec. 7. 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy felnőtt rottweilernek mennyi az átlagos folyadékigénye naponta?
Milyen kutyát vegyünk?
Néha ugat a kutyám! Ezért megbüntethetnek?
Rottweiler mellé melyik kutyát hozzam? Német Pincser vagy Staffordshire bullterrier?
Rottweiler vagy Boerboel? Melyiket választanád és miért?
2éves Rottweiler lány mellé egy kan Rottweiler kölyök kutyus?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!