Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek MEOESZ tag?

Hogy lehetek MEOESZ tag?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez az egész, olcsobban vehetek részt a versenyeken? Hol lehet kártyát csináltatni, mit érdemes figyelembe venni? Border collie kutyusom van.

2015. dec. 6. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Belépsz a border ETSZ-be . Az éves tagsági mellett kifizeted az éves MEOESZ díját is. Ezzel a tagoknak járó árakon veheted igénybe a MEOESZ szolgáltatásait.
2015. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
[link] ebbe a klubba kellene belépnek akkor?
2015. dec. 6. 18:56
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez kb. árban menyi lenne, és hol tudok belépni a Meoeszba? Van esetleg valami oldal ahol erről írnak? nAGYON SOKAT KERESGÉLTEM, DE MÉG ÚJ VAGYOK EBBEN AZ EGÉSZBEN :)
2015. dec. 6. 18:58
 4/21 anonim ***** válasza:
Érdemes a tenyésztőhöz fordulni (ha magyarországi), mindenben segíteni fog.
2015. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Írtam neki, csak az a baj hogy most nagyon elfoglalt.És nekem nagyon gyorsan kéne a segítség mert szeretném nevezni versenyre a kutyám és pár nap múlva lejár a nevezési hat. idő.
2015. dec. 6. 19:51
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor a fajta klubb egyesületébe kell tagnak lenni? És utána hogy kell a meosznél is?
2015. dec. 6. 19:53
 7/21 anonim ***** válasza:
Befizeted a 9000 forint tagdíjat a fajtaklubnak és ők intézik a többit. Háromezret továbbküldenek a MEOESZ-nek. Ezután egyszer csak postán megkapod a tagsági igazolványt. Addig is a befizetési bizonylattal igazolni tudod, hogy tag vagy.
2015. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és így kedvezményesen tudok részt venni a versenyeken?:) Ez egy évre szól?
2015. dec. 6. 20:15
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, "kedvezményesen. Amit te fizetsz nevezési díjat, azt a nem tagok duplán fizetik.
2015. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
januártól számolják az 1 évet. Naptári évre van a befizetés.
2015. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!