Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat lenne erdemes...

Milyen kutyat lenne erdemes tartanom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kerdes van, de megis szeretnem feltenni es meghallgatni masok velemenyet.

Van egy 1 eves kutyusom. Melle szeretnek venni egy kutyat. Amit tudnek nyujtani a kutyanak (ahogy most csinalom a mar meglevo kutyaval):

-Reggel 1 ora seta 5-tol 6-ig, aztan meg mielott elmegyek meg egy 5 percre levinni, delutan 2 orat szoktunk lenni a kutyafuttatoban, mas kutyakkal (altalaban 5-6 kutya szokott meg lent lenni), ezutan meg este lenne egy 30-45 perces seta

-Heti ketszer kutyaiskola

-Otthon pluszban trukktanulas (kb napi 30 perc-1 orat szoktam ezzel tolteni a mostani kutyusommal)

Viszont szeretnem, hogy a kutya rovidszoru legyen es ne keljen kozmetikazni. Panelkutyus lenne.

A nagy kedvencem a dobermann, mindig is vagytam egy olyan kutyusra, de nem tudom, hogy neki eleg lenne-e ez a napi program? Meg gondolkoztam a jack russelen. Esetleg tudnatok ajanlani olyan fajtat amelyeknek ez megfelel? Elore is koszonom


2015. dec. 7. 15:31
 1/7 anonim válasza:
41%

havanyéze

mondjuk kozmátikálni kell.

nekem ez a fajta a kedvencem.

2015. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 OacHacker válasza:
milyen a mostani kutyád milyen fajta?
2015. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bichon Havanesem van. Nem szeretnek meg egy hosszuszoru kutyat. Csak rovidszoru johet szoba.
2015. dec. 7. 17:52
 4/7 gom ***** válasza:
100%
Törpe pinscher!A dobermann kicsinyített mása.
2015. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk kanariszigeteki van, jol megvan panelben, mikor elmegyunk a szabadba vagy videkre akkor sem viszi tulzasba a mozgast, egesz nap alszik. Konnyen tanithato. Viszont telen kimondottan fazik, 15perc seta utan mar alig varja visszamehessunk a lakasba.
2015. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Mindenkinek ment a zoldseg ked! Utana olvasgatok a fajtaknak amiket irtatok. Koszonom megegyszer! :-)
2015. dec. 8. 15:41
 7/7 OacHacker válasza:
100%
francia buldog rövid szőrü aranyos kevés igény kicsi
2015. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!