Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hívjak orvost?

Szerintetek hívjak orvost?

Figyelt kérdés
van egy 2008 as születésű labrador kutyusom és hasas lett a szomszéd német juhász kutyától. most kéne valahogy fialnia. tegnap óta nem eszik és csak nyüszít meg nyögdécsel. Ez az első fialása. Nem tudom, hogy ez normális- e. Szerintetek nem kéne hívni orvost?

2015. dec. 7. 16:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen! Minél előbb!
2015. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan!
2015. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne hívj... Várd meg hogy elpusztuljon szerencsétlen....



Remélem nem várod meg a 65. Hívd már ki az orvos választ hanem már kihivtad

2015. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, hívj, vagy ami még jobb, vidd be a rendelőbe (ha műtétre van szükség, akkor úgyis be kell vinni).
2015. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd, vidd be a rendelőbe, ahol ultrahang is van.
2015. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
És állatszerető embernek nevezi magát...
2015. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem eszik...fajdalmai vannak, nyüszít....mi más kéne még, álljon oda az ajtóba, hogy vigyél dokihoz?....

Eszem megáll, naná hogy orvos, és marha gyorsan el kellene elmélkedni az ivartalanításon.

2015. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az értelmes választ köszönöm. És igen állatszerető vagyok. de ez az első kutyám és nagyon nem tudtam hogy ez komoly mert akivel beszéltem ez ügyben az mindenki azt mondta hogy ez teljesen normális . és hogy kb ma éjszaka lesznek kiskutyákmeg hogy ne aggódjak mert nyüszíteni fog és nem fog enni. Nem kéne így reagálni mert hidd el ha megtehetném már rég bevittem volna.
2015. dec. 7. 16:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ivartalaníttattad volna, vagy ha már nem műttetted meg, figyelhettél volna rá! A kutyád 7 éves, öreg már az elléshez! Remélem, többet nem elleted szerencsétlen, mert ezzel csak az életét rövidíted meg! Természetes, hogy kell orvos. Vagy szerinted ha az ember terhes, nem jár orvoshoz?
2015. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem olyan régen derült ki hogy hasas és volt nézetve de semmi baj nem volt vele..
2015. dec. 7. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!