Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 éves a pulink. Kicsit...

12 éves a pulink. Kicsit süket-kicsit vak volt sebaj! "-3 hét alatt teljesen leromlott az állapota . Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tántorog az egyensúlyérzéke 0.Lefogyott nagyon keveset eszik.Ez az öregség vagy más is ?
2010. márc. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az állatorvos okosabbat mond, de lehet a végét járja már, végelgyengülés!!!!
2010. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet agyvérzés,daganat meg még ezer ok,SOS állatorvost neki!

És ha tényleg nagy a baj,engedjétek el.

2010. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már öreg. Mi ugyanígy vagyunk. Öreg pulink befogadott, pontos korát nem tudjuk. Süket már, szeme kicsit hályogos, de lát. Bár tavaly volt egy rossz időszaka, amikor azt hittük vége, de felépült, most jól van. Mutassátok meg dokinak!
2010. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
57%
Azért, mert nem orvoshoz viszed, hanem itt kérdezősködsz. Honnan tudjuk, hogy mi baja? Millió dolog lehet.
2010. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem igaz pulikeverékem volt, de nála is 12évesen jelentkeztek ezek a tünetek. Az orvos kivizsgálta, agyvérzése volt ,ezért tántorgott. viszont a kutyus élni akart, kapott gyógyszereket, szurit, szépen gyógyult is. Egyik este könyörgött, hogy vigyem sétálni, éjszaka, télen egyszál pizsamában mentem vele az utcán, póróáz és nyakörv nélkül. Aztán vissza akart jönni, hát hazajöttünk. Jóéjt kívántam neki, bement a kis kosarába, és reggelre meghalt:(

De ismétlem, mindeddig nem szenvedett, evett, játszott, persze öregesen...

2010. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Idős korra az ember, és a kutya is a egy csomó bajjal, betegséggel küzd.

Mindenképp el kell vinni állatorvoshoz és kivizsgáltatni!

Az >öregség< önmagában véve nem betegség, nem diagnózis a bajra!

A kutyáknál a betegség első jele, hogy nem eszik. Ennyi infot adtál, ez alapján az egész állatorvosi lexikont be lehetne ide másolni!

Az egyensúly probléma utalhat valamilyen fül betegségre, de okozhatja a legyengülés is pl.

Mihamarabb orvost neki, ne szenvedjen!

2010. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat .!!
2010. márc. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!