Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapiszok felszedési technol...

KRS85 kérdése:

Kutyapiszok felszedési technológiával kapcsoltban mi most a legújabb? Nevetségesnek tartom, hogy a mai modern világban még mindig kézzel kell a kutyaürüléket szedni a kutyám után.

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod a zacskóval? Az a legegyszerűbb, legolcsóbb. Én nem is használnék olyan eszközt, amit cipelni kell, vagy elmosni utána, fuj. Márpedig olyat nem tudok elképzelni, amihez ne kéne kézzel piszkálódni, és ugyanúgy elférne zsebben, mint a zacsi.
2015. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lapátok meg eszközök.


De tök kényelmes lehet azt hurcibálni akár órákig úgy,hogy két kutya lobog melletted.


Zacsi a legolcsóbb,legegyszerűbb. Nálunk van egy olcsó bolt. 100-120 db zacsit veszek 140-180 ft-ért. 5-6 zacskót zsebre vágok és az mindig ott van a zsebembe. Séta előtt ellenőrzöm a zsebemet és mindig "után töltök"

De már nagyon sokszor hasznát vettem a kóbor zacskóknak :DDDDD barátaim tudják és ha olyan van "légyszi adj már egy kakis zacsit" jó volt hányós zacskónak,pénztárcának és stb :D nagyon poén..Viccet félre téve én sem ismerek ettől olcsóbb,egyszerűbb,praktikusabbat a kaki szedéshez.

2015. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha te a kezeddel szeded, az nem a mi bajunk. :D

Viccet félretéve, otthon például nem egyesével zacskózom, hanem kis gereblye + nagy vödör a mennyiség miatt, de sétára azért nem vinnék magammal plusz eszközöket.

2015. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet lapáttal is, de minek? Mindenhova cipeled magaddal? Zacsi olcsó, egyszerű, nem kell hozzáérni az ürülékhez. Más tippem nem nagyon van, be kell gyűjteni mikor kirak a közteres, és akkor ingyen is van, de persze vehetsz is, árban sem egy akkora nagy durr.
2015. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
én rápisilek, mert akkor kevésbé tapad!
2015. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kézzel-zacskóval a legtisztább, nem kell hozzá cipelni semmit, amit már fentebb írtak is Neked.

De íme, nyitva a piac, fejlessz ki egy "modern technológiát" :)

2015. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kéz-zsacsi megoldást támogatom, de azért utána néztem. Ezt találtam a legnormálisabbnak, bár nekem ez se kéne: [link]
2015. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Chip-tuningolt "okos" kutya a menő. :D

Maga után takarít, esetleg nyilvános wc-re megy. :D:D

Sőt az okoskutya app segítségével, már le se kell vinned sétálni, elmegy magától és te követheted telefonodon. :d

2015. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én vettem egy ollószerűen kinyitható kislapátot, plusz zacsi..ez így már elég okés nem? VAgy fejlessz egy szarszedő robotot
2015. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan fedeles lapát, amit a kutya alá tudsz tenni amikor lekuporodik. De cipelni, tisztítani...

Én inkább zacsit használok.

2015. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!