Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskó kölyök mennyibe kerül?

Egy tacskó kölyök mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
100 ezertől a csillagos égig. Már ha jó helyről veszed.
2015. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Második egy troll.


Százezertől kezdődik, én kinéztem egy tenyésztőt, ahol 280.000 forintért adták volna. Én nagyjából 150-180 ezerig voltam lelkiekben felkészülve, még talán a kettőszázat is fizettem volna, de a 280 ezer, na az már nekem is sok volt. :)

2015. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha valóban fajtatiszta, azaz törzskönyves és garantáltan egészséges tacskóra gondolsz, az valóban százezer fölött kezdődik, de hát a minőséget meg kell fizetni. Ha ez neked drága, akkor a menhelyekről jóval kevesebbért fogadhatsz örökbe, nem fajtatiszta, de fajtajellegű keveréket, amelyeket laikusok előtt nyugodtan hívhatsz tacskónak és megfelelő neveléssel ugyanazt tudják mint a fajtatiszta társaik. A menhelyeken ráadásul egészségügyi ellátásban is részesülnek, így biztos nem viszel haza beteg állatot. Persze az ilyen hirdetőoldalakon is találhatsz rengeteg fajtatisztának hirdetett kutyát, csak ezek túlnyomó része biztosan nem fajtatiszta (sokszor felnőve nem is hasonlít arra a fajtára, aminek meghirdették) és ha másért nem, anyagi okokból sem érdemes ilyet venned, mivel simán hordozhat olyan örökletes betegséget, ami miatt havonta annyit költhetsz állatorvosra, mint egy törzskönyves kutya ára. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy nézz utána mindennek vásárlás előtt és azt is nézd meg jól, hogy kitől veszed, ne hagyd magad átverni!

2015. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húgom kolléganője most készül venni 120 ezer ft-ért,Szegedre utaznak le érte asszem.


De függ milyen, mert több méret és több változat van.


rövid szőrű tacskó,szálkás szőrű és a hosszú szőrű, illetve van kanichen,törpe és standard/normál méretű tacskó

[link]

2015. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!