Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van magyarországon olyan...

Van magyarországon olyan fajtamentés akik a keleti kutyákra specializálódtak? (akita, shiba inu, tosa inu és társaikra gondolok)

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

a google első három találatát javaslom az "akita fajtamentés" keresőszavakra adott találatokból. Illetve:

[link]

2015. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten akitát keresek, ezért nem így kerestem rá. Olyasmire gondolok mint amilyen a Szánhúzó fajtamentés is, hogy minden északi fajtával foglalkoznak. Ilyenre lennék kíváncsi csak a keleti fajtákkal kapcsolatban.
2015. dec. 10. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, erre vonatkozott a válaszom. Nincs ilyen, ezt kidobta a google. Ami fajtamentés van, az könnyen megtalálható a neten, hiszen különben senki nem fog tudni a kutyáikról, és a nyakukon maradnak.
2015. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam annyiban hagyni a dolgot, csak mert a gugli nem dob ki rá semmit, de ezek szerint akkor nincsen fajtamentésük. Elég szomorú.
2015. dec. 10. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudok fiatal,gazdikereső akitát,még nincs sehol hirdetve.
2015. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem keresek akitát, de még egy kutyát magamhoz venni sincs kapacitásom most. Nem találtam neten érdemleges választ a kérdésemre, ezért tettem fel itt. Ennyi :)
2015. dec. 10. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tegyük hozzá, hogy szerencsére ezek a fajták egyáltalán nem gyakoriak, drágák és elvétve dobják ki őket - persze csak idő kérdése...
2015. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reméljük minél később jutunk el odáig. Ha úgy vesszük, szerencse, hogy nincs fajtamentésük. Az csak azt jelenti, nincs még annyi kidobott, hogy szükség legyen a szervezetre.
2015. dec. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!