Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent a Labradornál az?...

Haver13 kérdése:

Mit jelent a Labradornál az? Hogy:

Figyelt kérdés
Amikor elkezdem simogatni, általában lefekszik és a hasát mutatja és ráteszi az egyik mancsát a lábamra. Ezeknek a jelentését tudom :) De az mit jelent amikor a másik lábával/mancsával takarja az orrát/szemét?

2015. dec. 9. 22:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem simán csak élvezkedik ☺😊. Ha nem tetszene neki, otthagyna.
2015. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Alltalàban minden kutyànàl igy a a Labradornàl is ha hanyatt dobja magàt ès szèt teszi a làbait azert hogy alkalmat adjon illetve kèri hogy simogatjâk vagy vakarjad mert úgy odafèrsz a teste alatt levő bundàhoz ami neki këjes èlvezet ha vakarjàk vagy cirogatjàk mint az embernek az orgazmus...vedd úgy hogy ez most neki mennybemenetel vajarjad simogassad hagy èlvezkedjen. Ha olyasmit teszel ami nem tetszik neki felpattan ès arrèbb megy vagy ha nagyon nem tetszik ràd morog .....De a Labrador nagyon család szerető alkalmazkodó EB tipusú kutya ès nem reklamàljon alkalmazkodik ès szolgàl tèged ami a vèrèbe van. Azt hiszem sok embertàrsunk tanulhatna tölle .....Vauuuu Vauuuuu!
2015. dec. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, amiket leírtatok tudtam is. Csak amikor a mancsával takarja az orrát, úgy néz ki olyankor mint aki szégyenli magát :D Azért kérdeztem :D
2015. dec. 10. 04:50
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azèrt takarja az orràt mert igy tud bosszantani tèged hogy te meg azon törd a fejed hogy mièrt takarja az orrà vajon a mancsàval! Amúgy amikor àlmod a kutya akkor is teszi ide oda ès közben elalszik aztàn amikor felébred hadonàszik vagy àlmàban is teszi ezt... De azert is szokta oda tenni mert iritàlja ha a legyek oda szàllnak ès igy kizàrja a lehetösègèt hogy a lègy a orràra szàlj on....(te is hadonàszol ha a legyek a fejed körül repkednek vàrva hogY leszàljon az orrodra direkt egy kis kutya kakas írok amit a földön lelt beköpött ès utànna pont valaki am a nózijàra akar kutya akàr embernek nozijàra akar megpihenni.
2015. dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtèl! Jo kutyát vàlasztottàl mert a Labrador jo csaladkedvelö EB tipusú kutya, nekem volt előtte sok masik tipusú ebkutyàm de a èrtelmen dísztagja ès józan tudatában előre megfontolt szàndekkel kijelenthetem hogy sok hosszú évi tapasztalat után állíthatom hogy a Labrador a legjobb baràt családtag ès EB tipusú kutya a házban ès a ház kórül. Aki nem. Labradort vesz az hibázik mert mondhatnàm hogy hülye de ez nem fedi a valósàgot inkàbb tàjèkozatlan ès ezért a hiànyos ismereteinek az àldozata lessz hogy tèves meggyözödèsböl negatív konzekvenciàt von le ès azèrt vesz màsik tipusú ebkutyàt. Sajnálom ezeket az áldozatokat de nem nevezem őket szànalmasnak mert tudat alatt tettèk a hiànyos informàciók miatt. Ez orvosolható kèsöbb hogy egy labrador tipusú EB kutyát beszereznek amikor Is a felismerés urrà vesz magàn hogy igazolja a Labrador elönyèt màs EB tipusú kutyákkal szemben... Üdv. Bèla
2015. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!