Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy hiperaktív...

Honnan tudom, hogy hiperaktív a kutyám?

Figyelt kérdés
Gyaktan megkapom, hogy hiperaktív a kutyám. Ez engem picit zavar, merz mindig negatív felhangja van. Én nem tartom annak. Vizsla-ír szetter keverék feltehetőleg, s így igen, nagy a mozgás igénye, aktív kutya. Szeret az ember közelében lenni, sokat játszani. Ugyanakkor, hogyha pl délután ledőlünk, vagy a konyhába kiülünk, akkor tud nyugodtan pihenni, aludni. Így nem mondanám annak. Szóval én nem tartom annak. Mi az ismérve egy hiperaktív kutyának?
2015. dec. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A hiperaktív kutyának az az ismérve, hogy hiperkatív, ezen nincs mit magyarázni. Nincs definíciója, és nem is betegség, egyszerűen csak azt jelenti, hogy a kutya nagyon, tényleg nagyon, de rettenetesen nagyon aktív; pörög ezerrel, marha nehéz kifárasztani, bármikor benne van még egy kis buliban. Ez annak negatív értelemszerűen, aki nem szereti a hiperaktív kutyákat, de akihez passzol, annak meg ez a normális.
2015. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

semmi baj a kutyussal, a vizslafajták ilyenek :) játékosak, rohangálósak,fontos neki az ember közelsége, igényli a foglakozást. tök normálisan viselkedik :)

nekünk is vizslajellegű kutyánk van , pontosan így viselkedik mint a tied,végletekig próbálkozik, de ha észreveszi, hogy itt már tutira nem lesz buli, lenyugszik és elpihen órák hoszat elvan nyugiban, de azért figyel, nehogy kimaradjon a kalandból :)

2015. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a hiperaktivitás egy betegség és nem egyenlő a nagyon aktívval. pont.

a te kutyád nem hiperaktív.

2015. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!