Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal, ha...

Vicus Maxima kérdése:

Mi lehet a kutyámmal, ha napok óta nyugtalan?

Figyelt kérdés

Alapvetően nyugodt, öreg kutya, de úgy három napja mintha nem tudna lenyugodni, főleg ha emberközelben van.

Mászkál, liheg és remeg mintha félne. Ma nagy sokára lenyugodott addig amig a közelemben volt és én ültem, de amint felkeltem újrakezdte.

Télen mindig beengedjük. Eddig nyugodtan elvolt reggelig, most egész éjszaka járkál, amíg el nem fárad, vagy nem hall minket mozogni. Tudja, hol a helye mégsem megy oda inkább visszafordul. Csak akkor indul meg ha megyek előtte, de akkor is visszafordul. Ez tőle furcsa viselkedés.

Amúgy rendesen eszik, ugat, őrjáratozik.


(Csak megemlítem:

Úgy októberben cseppentettem rá Advantixot, de nem hinném, hogy annak ennyire elhúzódott mellékhatása lenne...

Nagy kertes házban lakunk és lehet, hogy valaki, és biztos, hogy valami mászkál a kertek alatt éjjelente. Lehet, hogy az zavarja, de eddig nem szokta.

+ Állatorvos nincs olyan a környéken, aki tudna valamit a kutyákról és senki le se sz**ja az állatokat. Szóval ez nem válasz a kérdésemre.)



2015. dec. 12. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Válasz, vagy nem válasz a kérdésedre, de egy ember van aki érdemben tudna neked választ adni, és az egy állatorvos, szóval kerekedj fel, és deríts fel valami épkézláb dokit.
2015. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!