Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel jár egy Harder-mirígy...

Mivel jár egy Harder-mirígy műtét? Nyilván minden kutyánál más.

Figyelt kérdés

Mind a két szeme olyan. Van időpontja , de még 2 hét és izgulok...

Azt mondta az orvos mindent elfog mondani.

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.


2015. dec. 13. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bealtatják eltávolítják,haza viszed pár óráig nem kaphat inni-enni és ennyi.


Nálunk is mindkét szemén ki volt jőve.


reggel volt a műtét este nem ehetett már. 14-15 óra körül ehetett utoljára,aztán csak víz. Aztán éjszakára el kellett tőle venni a vizet. Elvittem bealtatták. Nem emlékszem már mennyi idő volt a műtét,de mamámék a doki rendelő mellett laknak addig át mentem hozzájuk,vissza mentem,jött anyum haza hoztuk,már ott elkezdett ébredezni. Itthon mellette voltunk,mert fel akart állni,de eldőlt meg minden,mondta a doki,hogy míg nem ébred fel teljesen legyünk mellette,mert ilyenkor megüthetik magukat. Felébredt eltelt 3-4 óra,utána kaphatott vizet,este meg már enni :)

2015. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tűnik vészesnek, csak felfújom szerintem... 😊

Köszi a választ ! 😊 Egyszerre műtik a kettőt?Kell-e neki tölcsér? 😊

2015. dec. 13. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, hát előbb az egyiket távolítják el,utána a másikat,nem kell tölcsér,mivel a szemét nem kaparja ki,semmit nem fogsz látni a szemén,csak,hogy a két kis mirigy már nem éktelenkedik ki.
2015. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem 😊 Szegénykém akkor az két műtét lesz. 2 hétig leszek otthon, és nem ártana ha letudnák, menni kell konzultálásra. 😊 Jó drága lesz biztos. Mikor az egyik szemén volt csak , arra mondott 30 ezret....
2015. dec. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!