Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldog előnyei-hátrányai?

Angol bulldog előnyei-hátrányai?

Figyelt kérdés
Megéri venni?sokat eszik?Játékos kutya?
2015. dec. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én inlább lustának mondanám. Ne ítélj el nincs bajom velük de attól még lusták. Nekik elég kevés séta kell. És eléggé beteges fajta a rövid orra miatt. Ha érdekel 32:00 hoz teker onnan kezdődik! https://www.youtube.com/watch?v=5N6I8gwTMNg
2015. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Sok kutyám volt már, de egyiket sem szerettem annyira, mint a mostani angolbulldogomat. Az enyém makk egésséges és nem kell rá többet kőlteni doki szempontból, mint egy akámilyen, másik kutyára.

Relatívan eszik sokat, mindig éhes, mindig tudna enni, előbb fog elhízni, mint lefogyni.

Az én kutyám inkább lusta fajta, de vannak sportos angolbulldogok. Nagyon makacs fajta, van egy saját értékrendszere.

Soha nem találkoztam még ilyen egyedi személyiséggel.

Ja és a bulldogtartás egy életstílus, hatalmas kultusza van.

2015. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudom erősíteni ez előzőt. Most 8,5 hónapos a mienk.

Ennyi szeretetet én még kutyában tapasztaltam. Nagyon embercentrikus, mindig melletünk akar lenni. Emellett mókás(már a mozgása is), vidám kutya. A mienk elég mozgékony, bár még fiatal.

Enni szeret, habzsol, szóval a tápon kívül már semmit nem merünk adni neki, mert úgy eszik, min egy kígyó(komolyan).

Gyerekeket nagyon szereti, és amin legjobban meglepődtem, nagyon jól jelez!

2016. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bulldogtartás inkább trendi. Teljesen divatkutya. Ha igazi kutyát szeretnél, vegyél egy cane corsot. Annal okosabb, makacsabb, önfejűbb, egyedi értékrendű kutya nincs. De ha van egy "falkavezér", kenyérre lehet kenni.
2016. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!