Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan medált szeretnék csinált...

Olyan medált szeretnék csináltatni, ami kör alakú, és van benne egy tappancs lenyomat. VAgy esetleg egy tappancs formájú medált. Budapesten szerintetek hol lehet ilyet csináltatni normális áron?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is :)
2015. dec. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt te is megtudod. Veszel gipszet és egy körformát.

A gipsz nagyon olcsó: 200-3000 forint 2 kiló.

Egy tálba: gipsz + víz egyenlő arányba... felkavarod, beöntöd egy kör formába, megvárod, hogy egy KICSIT megkössön és a legközelebbi kóbor macskát/kutyát megfogod és belemártod a tappancsát a gipszbe..

2015. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen anyagból akarod a medált?
2015. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak ilyen van:

[link]

2015. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meska.hu-n keresel egy szimpatikus stílusú és árfekvésű arcot, aki egyedi ékszereket gyárt, megkeresed, elregéled, mi kell, és megegyeztek az árban :)

Illetve őt tudom ajánlani, Budapesttől egy köpésre, gyönyörű cuccokat csinál szerintem, nem is vészesek az árak, nézd meg a blogját: [link]

De amúgy tappancsos cuccot tényleg találsz millió helyen. Meska, ebay, de én még a google-t is megpróbálnám, van pár kifejezetten kutyás ékszeres is már.

2015. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elwera ***** válasza:
A Nyugati pu-nál a westendben a földszinten lehet csináltatni, a Kutsera díszállattal szemben van egy ilyen gravírozó. Van nekik tappancs alakú medáljuk is, meg mindenféle. Én a z egyik oldalára a kutya nevét gravíroztattam, a másik oldalára meg a telefonszámomat. Ha eltűnik a kutya, akkor fel tudjanak hívni.
2015. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:

de amúgy szerintem azt kutyabilétának hívják

[link]

2015. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!