Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz semmi baja ugye?...

Nem lesz semmi baja ugye? Sokaig fog meg elni, ugye?

Figyelt kérdés
Van egy 5 eves magyar vizsla szukam , tegnap szokasosan bent fekudt a nappaliba a helyen es egyszer csak elkezdett hanyni ,ilyen feher habos nem tudom mit. Latszolag semmi gond nem volt utana kimentunk setalni , bohockodott , szokasos minden. Egesz nap elvolt mint szokott. Este megint hanyt , de ekkor se volt rossz kedve , hat mondom nem tudom hogy mitol van , ivott rendesen , semmi gond nem volt vele. Viszont mara reggelre vert fosott de rendesen , sokat , megy a hasa es veres vmit egyfolytaba. Nagyon megijedtem , egybol hivtuk az allatorvost , jott , beadott neki 3 injekciot es azt mondta holnap reggel koran visszajon es megnezi mi a helyzet. Azota nem fosott , igazabol gyengenek se gyenge , bent fekszik itt mellettem most is , vizet iszik. Es van egy olyan erzesem ha most elovennem a porazat beporogne :) de nagyon felek , sirok is pedig 20 eves fiu vagyok. Konnyek kozott irom ezt most. Nem szeretnem elvesziteni ot , annyira szeretem , a legjobb tarsam 5 eve. O mindig felviditott annyira nem tudom elmondani mit jelent nekem. Es csak most gondolok bele milyen lenne ha elvesztenem , nem akarom. Meg csak 5 eves , legalabb meg ennyit akarok vele. Ugye semmi baja nem lesz? Holnap munka utan mehetek vele a dombra setalni ugye? Estenkent hallhatom tv kozbe ahogy elegedetten mormol. Ugye velem lesz meg.... Nem tudom mit tegyek , itt leszek melette amig nem.megyekndolgozni. nagyon felek.
2015. dec. 15. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi alapján mit mondjunk?

Tegyél meg mindent érte(!), aztán kiderül. Az állatorvossal konzultálj ő látta a kutyát.

Nekem macskám volt nagyon beteg. Minden pénzt ráköltöttünk (teljesen kiürült a kassza) nem tudtuk megmenteni...

Sajnos élőlénynél ilyen is van, de tegyél meg mindent, hogy veled maradhasson

2015. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
példamutató hogy mennyire szereted a kutyusodat,bár mindenki így lenne ezzel :) nem lesz semmi baja,akit ennyire szeretnek az nem megy el csak úgy hirtelen,ilyen fiatalon,hidd el :) nyugodj meg!
2015. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
hogy a fenebe tudnank ezt neked megmondani a tavolbol? Mit mondott az allatorvos, mi baja van?
2015. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
nagyon szurkolok neked hogy minden rendben legyen a kutyussal. Megtettetek amit kellett, hivtatok hozza orvost, kapott injekciokat bizzunk benne hogy minden jora fordul. feltetlenul ird meg mik a fejlemenyek es mit mondott az allatorvos?
2015. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ártana megnézetni másik orvossal is, ha úgy látod hogy nem javul vagy rosszabbodik.
2015. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Ne felj, ugyan ez tortent a mi kutyusunkkal is. Elkapott egy szep kis fertozest, mert ivott egy pocsolyabol. Harom injekciot kapott, utana meg kicsit rosszul volt, de harmadnapra teljesen felepult.

Kitartast!❤

2015. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Házhoz kimenős orvos csak olyan. Vidd el a normális felszerelt rendelőbe és kezdjétek el kivizsgálni. Vért vetetni ..., stb. utána kell járni és ki kell deríteni, hogy mi okozta a véres kakit!!!
2015. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ki az a frusztrált alak, aki mindenkit lepontoz???
2015. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne rendelőben kezeltetni, ilyenkor alaposabb vizsgálat, és főleg infúzió mindenképp szükséges! Jobban van?
2015. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem en voltam. En csak + nyomtam. Nem sokat valtozott az allapota. A veres dolgok ugy tunik hala istennek eltuntek. Inni iszik bar a niagarat nem fogja kiinni. Evett ma mar , bar eleg mohon igy kicsit elvettem tole es kezbol etetem. A feje elegge kemenyen bedagadt tegnap este , mostanra szepen megy le. Az orvos jon holnap is , azt mondta barmi van hivjuk. Latszik szegenyen hogy nagyon kimerult , bar ami nekem a legjobban jott most hogy mikor simogatom , kezdegeti magat hatradobni , mint mindig szokta. Rendkivuli szabit vettem ki , egesz ejjel vele leszek. Nem fogom cserbenhagyni , forditott helyzetbe o a csillagokat is lehozna ertem. O az elso kutyam 15 evesen kaptam , es tudom hogy megfogja kapni boldogan azidei karacsonyi ajandekat is ami a fa alatt lesz es o bontja ki , mint minden evben. Es szilveszterkor arra fogok hazajonni hogy mikor nyitom ki a bejarati ajtot o fog nekem ugrani. Tarts ki kis baratom , nem lesz semmi gond.
2015. dec. 16. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!