Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy vérre menő...

Szerintetek egy vérre menő küzdelemben egy kifejlett kan német juhász vagy egy szintén kifejlett pitbull terrier győzedelmeskedne?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsigbol kérdem :)
2015. dec. 16. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a pitbull. Kap egy szájzárat aztán szevasz a jucinak.
2015. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha egyik sem képzetlen, akkor a szerencsén is múlik, de sokkal valószínűbb a pit.

Úgy van kitenyésztve, hogy spanolja a küzdelem, a fájdalom, soha nem adja fel, jellegzetesen úgy harap, ami harcban nagy előny.

Szemben a nj-szal, ami sokkal ösztönösebb, tehát ha veszélyben az élete, akár a megadás, behódolás is szóba jöhető opció, inkább harapdál, mint tép, és jelleméből fakadóan sokkal hamarabb alább hagy (normálisan) a harci kedve, mint egy pitnek, aminek ha rááll erre az agya, nehezebb belőle kizökkenteni.


Termetesebb, nagyobb szűrő, erősebb harapású pásztorkutyákkal szemben érdekesebb lenne.

2015. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

"Ha egyik sem képzetlen"

*képzett

tehát nincsenek harchoz szokva.

2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hmm, nem is tudom, egy harcra vagy egy birkaterelésre tenyésztett kutya nyerne egy harcban? Fogós kérdés...
2015. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Amelyik előbb talál "végzetes" fogást.
2015. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És egy pitbull terrier vagy amerikai staffordshire terrier az erősebb ?
2015. dec. 24. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy egy átlagember vagy egy ökölvívó.
2015. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gyuszkoko959 válasza:

Valamelyik nap egy orosz videó megosztó oldalra bukkantam ahol vannak ilyen felvételek sajnos.kategorizálva vannak a videók mint pl..PITBULL vs ROTTWEILER , KANGAL VS ARGENTIN DOG , PITBULL VS NÉMETJUHÁSZ. utóbbit láttam . Kb 10 perc a videó abból az első 4 perc ben NÉMETJUHÁSZ fogja a PITBULL t

(Mindkettő erős edzett felépítésű) utána fordul a kocka.a PITBULL soha nem hódol be vagy adja fel akár hányszor kerül földre. NÉMETJUHÁSZ game over. Valahol dél kelet ázsiában készült felvétel.AMÚGY MÉLYSÉGESEN ELÍTÉLEM AZ ILYEN -FÉLE DOLGOKAT.

2016. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!