Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel kutyus...

Angol cocker spániel kutyus jó nekünk? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Napi 2-3 óránk lenne rá + séta . Kerti kutya lenne de estére bejóhetne aludni meg ha nagyon hideg van. Havonta tudnánk kozmetikushoz vinni. Jó lenne nekünk? ( nem csak a kinézete miatt tetszik , sokat olvastam róla. Nagyin tetszik a jelleme.)

A válaszokat előre is köszönöm.😊


2015. dec. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó nektek? Merthogy rólatok nem tudtunk meg sokat, ennyi alapján kb. bármilyen kutya jól érezné magát nálatok.
2015. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ideális kutyus lenne nektek.Nekem is volt,igaz amerikai coccer volt,sok különbség nincs köztük.Rnedkívül nyugodt kutya,kevés a mozgásigénye.Igaz,séták közben nagyokat játszott más kutyusokkal.A hideget és az esőt nem szereti,tehát,jó,ha éjszakára beengednétek.Viszont,nagyon falánk,ezért az étkeztetésére nagyon figyelni kell.Hajlamos többet enni,mint amit kellene.Nagyon ragaszkodó és hűséges,könnyen tanítható,szófogadó.

Sok sikert és örömöt kívánok hozzá!

2015. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat. Azóta örökbefogadtunk egy keverék kölyköt :) Amikor megláttam egy örökbefogadási rendezvényen, nem tudtam otthagyni. Nagyon örülök, hogy végül az örökbefohadás mellet döntöttünk. :)
2016. ápr. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!