Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fajtatiszta németjuhászom (de nem törzskönyves)

Volt csúnya baja a fülével vagyis van még mindig, ezért elhatároztuk hogy végzünk rajta allergia tesztet és elég csúnya eredmény jött ki.

[link]

[link]


Ilyen eredmény mellett van esély úgymond teljes életet élnie?


2015. dec. 18. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Off: Bocsi, de megkérdezhetem, hogy ez a teszt mennyibe került?
2015. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
30.000 Ft volt ez az alapcsomag
2015. dec. 18. 17:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha te keszited el neki az etelet.
2015. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is főzzétek ti. Olvas utána a BARF-nak. Persze, hogy élhet teljes életet :)
2015. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedi eset és kétségbe sem kell esned.

Lehet kapni egész olcsón pl. kacsa darabokat, nyesedéket a legtöbb állateledel-üzletben. Kérdezz rá, ha nem árulnak, akkor is lehet, hogy tud rendelni következő hétre. Kiegészítésként így kellenek neki egyéb vitaminok, de a BARF étrenddel teljesen szinten tartható az egészsége.

2015. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a házikoszt (nem maradék, hanem direkt neki készült) mellett. Szerencsére van néhàny lehetőség, amit ehet. Arra kell figyelmeztetni a családot, hogy szigorúan tartsák be. Én a helyedben kiírnám nagy betűkkel a hűtőre hogy mit tilos adni neki, hogy ne legyen "nem tudtam, hogy ezt sem kaphat" eset.
2015. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ez a barf módszer biztonságosnak mondható? Tehát ha pl marhát kap( mert valószínűleg azt fog főleg kapni) nyersen nem lesz semmi baja? Persze ha sikerül szarvas vagy kacsa nyesedéket szerezni azt is kap. Rizst krumplit szabad mellé kapnia? Szerencsére a gyümölcsöt zöldséget azt szereti

2015. dec. 18. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Marhát ne adj nyersen.
2015. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bollocks ***** válasza:
56%

1. ha nem törzskönyves, akkor nem fajtatiszta

2. marhát ehet nyersen, akárcsak az ember. a disznóhús viszont csak hőkezelve adható neki

2015. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Marha mehet nyersen,. rizs is főzve, krumpli nem kell mert nem tudja a kutya szervezete hasznosítani a keményítőt.
2015. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!