Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a Futrinka utcai tacskó...

Ha a Futrinka utcai tacskó fajtamentő egyesülettől fogadok örökbe kutyát akkor házhoz jönnek megnézni a tartási körülményeket?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat érdekelne. A honlapon azt írják hogy igen de a Noé honlapján is azt olvastam de mégse.
2015. dec. 19. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Fraknó utca 14b, Budapest, 1115 ez a telephely?
2015. dec. 19. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a futrinkától fogadtam örökbe, bár nem a tacskó fajtamentéstől csupán a keveréktől. Ott azt mondták, hogy ők hozzák ki ankutyát majdnem minden esetben, azért, hogy ellenőrizni tudják a tartási körülményeket. Ehelyett, amikor meghozták a kutyust fel se akartak jönni alapból. Bár párom szerint nem volöam szívélyes, s azért nem akartak feljönni. De kétlem, mert hogyha meg akarják nézni, akkor feljönnek, nem az, hogy lemegyek eléjük, s úgy kell könyörögni, hogy jöjjenek fel mégiscsak. Körül se néztek. Megírtuk a papírokat, elmentek mosdóba, aztán csókolom. De lehet, hogy ez csak egyszeri eset volt.
2015. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Fraknó utca a kelenföldi lakótelep szóval ott tuti nincs telephely.

Tárnok-Sóskút határában vannak ha jól tudom.

Az ismerősünkhöz kimentek amikor vitték a tacsijukat.

2015. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!