Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemény az Insecticide...

Mi a vélemény az Insecticide 2000 nevű szerről?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy bolhák ellen javasolt. Emberek élőhelyére, szőnyegre, ágy lábához stb. lehet fújni? Van akinek már van tapasztalata vele?

#bolha #rovarirtó #bolhairtó #bolhaölő szer
2015. dec. 19. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Egyik legjobb szer, én régóta használom!
2015. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te hogyan használod?


köszi!

2015. dec. 19. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó szer, hatásos, emberre, kutyára szinte teljesen veszélytelen (kutyára spot-on formában is alkalmazzák a hatóanyagát). Befújhatod vele az egész lakást. DE macskára veszélyes!
2015. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan hírt olvastam a szerről, hogy rákkeltő anyagokat tartalmaz.
2015. dec. 20. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, egerekkel _etettek_ permetrint azokban a kísérletekben, amikből kijött, hogy rákkeltő az anyag... Ha nem lélegzed be, nem kened magadra napi szinten (pláne nem iszod), nem sok jelentősége van ennek szerintem. Konkrétan az alapján, amit olvastam, az amerikai katonaság permetrinnel kezelt egyenruhájára készítettek kockázati elemzést, és nem vonták ki a használatból. Ehhez képest az, hogy néha befújsz vele egy szőnyeget, semmi.
2015. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!