Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud e annyit és olyan ütemben...

Tud e annyit és olyan ütemben sétálni egy kistermetű kutya mint pl egy mudi?

Figyelt kérdés
Lehet őket egyszerre sétáltatni, úgy hogy mindkettőnek jó legyen?
2015. dec. 19. 22:23
 1/5 elwera ***** válasza:
Nekem van egy jack russel terrier+csivava keverékm ami kb 30 cm magas, ilyen kis zsebkutya. Amikor kényelmesen megy, akkor elég lassan totyog. Futni tud azért gyorsan is, csak nem olyan sokáig. Hosszú távon, kilépve nem tud haladni.
2015. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy vizsla keverékem van és egy 3kg-os csivava mix. Nem egy hosszú táv futó a pici, de imád sátálni. Amikor bozótos, erdős helyeken megyünk, akkor teljesen odavan, szaglászik meg ilyesmi. A hosszabb egy órás sétákat is szívesen veszi. Persze nem fog oda vissza rohangálni, mint a vizsi, de bírja a tempót. Hazafelé még ilyenkor is tötymörgés van, persze, hogyha nem hazafelé vesszük az irányt, akkor tudja tartani a tempót.
2015. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a mudi nem olyan hatalmas kutya, egy kistestű simán tudja tartani vele a lépést. Valami terrierféle kutya, azok mennek, mint a Duracell nyuszi.


Futásban lehet, hogy a kicsi hamarabb kifárad, de a lépést simán tartja sétában.

2015. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát erre ráfáztam. A mudi 2x megy másfél két órát. A kiskutyát egy konténerből mentettük. Eszkábálok valami hátizsákot ha nem bírja. De azért remélem,hogy jó sok terrier van benne
2015. dec. 20. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5kg-os csivava keverékem van. Imád sétálni és kirándulni, amikor megállunk pihenni, akkor is menne tovább. Még nem láttam fáradtnak túra vagy kirándulás közben, eléggé "strapabíró" kutya, de amikor felszállunk a buszra egyből lefekszik pihenni, tudja hogy hazafelé tartunk. Egyébként a lakásban egy angyal: nyugodt, nem pörög, nem rombol stb. Úgyhogy az ember nem gondolná, hogy ennyire bírja a mozgást. :)
2015. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!