Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni felismerni a kutya jeleit, testbeszédét?

Figyelt kérdés
Hogyan kell viselkedni különböző helyzetekben, pl. ha idegen kutyával találkozol, vagy több kutyával egyszerre?

2015. dec. 19. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elég sok hasznos internetes cikk szól erről

személyes tapasztalatok alapján, ha idegen kutyával találkozol, ne nézz rá, ne is vegyél róla tudomást, így nagy eséllyel ő sem fog rólad, legfeljebb elmegy melletted

ha kisméretű kutya akar megtámadni, állj vele szembe, nagy eséllyel nem próbál megkerülni, de végig legyél vele szembe (mindig hátulról támadnak a kisebb kutyák)

2015. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha inkább vízuális típus vagy, akkor keress rá kifejezésekre a "jutubon" ott sok helyzetet láthatsz.


De emellett Jan Fennel, Cesar Milan könyvek minden mennyiségben.


Arra azért figyelj, hogy nem minden igaz ami nyomtatva van, vagyis az interneten fellelhető, tehát inkább a fenti szakemberek írásait keresd.

2015. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 salalla11 válasza:
Segít például, ha nem veszel róla tudomást, úgy teszel, mintha ott se lenne. Ez nekem is bevált már. De olyat is hallottam, hogy nem szabad neki hátat fordítani, mert akkor úgy veszi, hogy esetleg menekülni próbálsz, és megtámadhat. Viszont elvileg nem szabad a szemébe se nézni, mert fenyegetésnek veheti.
2015. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lehrreich Hajnalka válasza:
0%
Igazából annyi az egész, hogy sok időt kell vele töltened, és egyszer csak majd sejteni fogod hogy mit akar,tetszik -e neki a játék, stb. Én 12 éves vagyok, és már most értem, hogy a kutyám mit akar.
2015. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kérdező idegen, kóbor kutyáról kérdezett...
2015. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!