Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! A kutyám hányt valami...

Gugyuga kérdése:

HELP! A kutyám hányt valami fehér cuccot! (? )

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy a kutyámnak elég lankadt kedve van.. általában ugrál, játszik, harapdál - de ma elég szar kedve volt, feküdt, bújt, meg ilyesmi.. Észre vettem hogy ásni kezd egy lyukat, ami előtt elkezdett öklendezni, majd belehányt valami fehér, habszerű, nyálkás cuccot.. és elkezdte betemetni az orrával..

A kutyus 4-5 hónap körül lehet, Németjuhász, 8 hónapos korában volt utóljára féregtelenitve - gyanakszom hogy ez lehet a baja.. vagy túl ette magát a házi kosztból, és picit átcsapta.. SÜRGŐSEN HELP, MERT AZ ÁLLATORVOS NEM VESZI FEL A TELEFONT!



2015. dec. 20. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyet szoktak csinálni a kutyák,szerintem csak fájt a hasa,figyeljétek meg pár napig,ha nem javul,irány a doki!
2015. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az lesz, ma nem sikerült elérni a dokit, de holnap mindenképp elcsípem.
2015. dec. 20. 16:23
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 20. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is...4-5 hónapos, vagy 8 hónaposan volt féregtelenítve?

Mi volt az a házi koszt, amit kapott? Könnyen lehet, nem tetszett a gyomrának.

2015. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. Nem 8 hónaposan, hanem 8 hetesen volt féregtelenítve, és most 4-5 hónap körüli lehet. Pörköltet+kenyeret kapott, nem én adtam neki enni, hanem anyukám, és elvileg elég nagy adagot..
2015. dec. 20. 16:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs étvágya, viszont adtam neki egy kis tejet, abból lefetyelt párat.
2015. dec. 20. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Tejet ne!!!
2015. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, tejre némelyik kutya érzékeny, viszont anno az állatorvos ajánlotta, mikor diétáztatni kellett.
2015. dec. 20. 16:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvosotokat lecserélném, ha ilyeneket ajálgat, és nem veszi fel a telefont sem! Keress egy másik orvost!

Valószínűleg elcsapta a hasát! Ne etessétek mindenféle kajával, vagy tápot adjatok, vagy etessétek BARF módszer szerint

2015. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha megáll a hányás, elég diétáztatni. Ma semmi kaja, csak víz legyen neki. Holnap szétfőtt rizs, némi főtt csirkehússal. Természetesen nem elefántnak való adagban.

Ha keddre rendeződik az állapota, még egy nap rizses kaja és utána mehet a rendes étkezés. Az anyukádnak meg mondd meg, biztosan nem tömött volna meg tégedet 4-5 hónaposan pörkölttel, hát a kutyával se tegye.

Féregteleníteni pedig 8 hetes kora után minden oltás előtt szokták. Ezek szerint a kutyádnak nincs is meg az elvárt oltási sora?

2015. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!