Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon tenyésztenek...

Magyarországon tenyésztenek Kangal kutyát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nemrég találkoztam itt Sopronban egy pasival aki tenyésztőnek vallja magát.

Ő az [link]

2015. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Maximum szaporítótól tudsz vásárolni, de egy ilyen nagy termetű kutyánál, mondjuk egy idegbajos kutya kicsit "gáz" lenne
2015. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első énis Soproni vagyok.

Nem akarok venni most,van egy Argentin Dogunk meg egy Boszton Terrierünk. Csak érdekel a fajta meg h itt lehet e venni rendes tenyésztőtöl.

2015. dec. 22. 20:52
 4/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem nem volt szimpatikus a pasas. Kicsit sem. Olyan mindenki hülye csak én vagyok helikopter stílusban nyomja. Minden kutyafajtát leszól mondván, hogy neki az összessel van tapasztalata, de csak a a kangal az ász... Gyönyörű kutyafajta, de ha a világon ő egyedül foglalkozna velük, inkább más fajtát választanék...

2015. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Néztem a képeit. Nekem kép alapján se szimpatikus.

A Dogom mégcsak 2éves,a Terrier meg 12.

Ugyhogy egy jó darabig nem lessz ilyen,se más kutyánk. Sokat olvastam róla és tetszik is. De rendes tenyésztőtöl akarunk venni a férjemmel. Igaz a Boston Terrierünk szaporítótól van. De mem akarom öket sem támogatni,ugyhogy ha itt nincs rendes,törzskönyves Kangal,más kutyát választunk.

2015. dec. 22. 21:02
 6/21 anonim ***** válasza:
Milyen törzskönyves kangalt akarsz? Nálunk és Európában, ahol az FCI alapú törzskönyvezés az elfogadott leginkább, a kangalt nem jegyzik. Mivel az FCI-nél még nem jegyezték be. Max török papírral kaphatnál, ha papirosozzák egyáltalán őket.
2015. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
örökországban csak ez a kutya érte el az elismert fajta rangját. Törökországból tilos kivinni, mivel "természet védelem" alatt áll; mégis gyakran találkozni importkutyákkal, amelyeket aztán külföldön tenyésztenek.
2015. dec. 22. 23:45
 8/21 anonim ***** válasza:

Ezt írja a wikipédia...

Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a török szaporítóktól, esetleg onnan kicsempészett kutyáktól származik az európai szaporítók állománya...

Bíztató. Nem?

2015. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem a soproni pasival. Azt mondta h van törzskönyvük a kutyáinak és a kölykök is kapnak. 10hetessen adja el a kutyákat,le is lehet foglalni.
2015. dec. 23. 01:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Az érdekes.

Mennyiért adja őket?

2015. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!