Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle tulajdonosok válaszát...

Beagle tulajdonosok válaszát várom elsősorban! Mi a véleményetek erről a fajtáról?

Figyelt kérdés

Nehéz vele bánni? Nehezebb, mint más fajtákkal? Eddig tacskónk és német juhászunk volt.

Mindenhol azt olvasom, hogy makacs állat, okos, de önfejű. Viszont a környéken is többen tartanak ilyen fajtát és nem hallottam, hogy bárki panaszkodna erre a fajtára.



2015. dec. 23. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelően nevelve nincs gond velük,szerintem.Tény,hogy makacsak.


Én kutyás körben ismerek ilyet is olyat is. Amely gazdik sokat panaszkodnak azok általában nem is nevelték úgy ahogy kéne,nem is foglalkoznak úgy vele ahogy kéne.

A legtöbb beagle-el akivel suliba járnak,frizbi vagy agilityznek mind normálisabb,nincs panasz rájuk.

2015. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Columbo hadnagynak volt Beagleje. Nagyon gyugisnak tunt, csendes kutyus. Szerette a fagylaltot!
2015. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy lesz lehetőségem kutyasuliba vinni, ennek ellenére az odafigyeléssel, otthoni tanítgatással nem lesz gond. Gondolom kutyasuli nélkül is lehet őket nevelni, igaz?
2015. dec. 23. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,lehet persze.Viszont első kutyának nem igazán ajánlatos suli nélkül. De ha határozott,magabiztos vagy és megfelelő mennyiségű,minőségi foglalkozást tudsz nyújtani akkor nem kell suli :)


Akiket írtam,leginkább a frizbi és agility miatt jártak suliba,de az engedelmességit is lerakták időközben.

2015. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2!! Colombo-nak basset houndja volt,nem beagle-je!!!
2015. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 - igazad van. Hasonlít de nem beagle.
2015. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!