Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg rossz lehet neki?

Tényleg rossz lehet neki?

Figyelt kérdés

A kutyám egy másfél éves husky szuka. Panelban lakunk, napi 2-3 órát mozgunk. Reggel lent vagyunk egy 3 percet (pisi-kaki), aztán du. időnktől függően 1.5-2 órát megyünk. Ha az időjárás kegyes, akkor tavasszal és ősszel bicózunk (nyáron ezt áttesszük estére). Nyáron szoktam fürdetni a tóban. Szoktunk bandázni is, és főleg télen (eü gondjaim vannak) sokat klikkerezünk is, és ha épp nincs lefagyva a kerékpárút, akkor is szoktunk bringázni. Többször is megkaptam már, hogy egy husky nem panelba való, és hogy kínzás neki az egész napos bezártság, meg hogy pláne nem való egy 16 éves lánynak.

Szerintetek?


2015. dec. 23. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, este még van egy kb 30 perces eü séta, ami néha elhúzódik, attól függően, hogy mennyi időm van, meg hogy kikkel találkozunk, tud- e még egyet bandázni :)
2015. dec. 23. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:

A reggeli 3 perc nagyon kevés, hacsak nem véletlenül elírtad.

A lényeg, hogy napi 1 nagyobb rohangálás legyen meg neki, kb 2-3 óra. Illetve 2 eü séta, az fél óra.

2015. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, 30 perc.
2015. dec. 23. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell másokra hallgatni.
2015. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit csinál a lakásban? Rombol, ugat, sír, nyűszít stb.?

Vagy inkább pihen, nyugodt? Ha utóbbi, akkor nem, nem rossz neki. Sőt sokkal jobb, mint a kertben tartott, de elhanyagolt társainak.

2015. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs probléma a kutyával akkor nincs probléma. Ennyi. Sokak szerint a mini kutyákon kívül más nem való lakásba, holott mondjuk egy foxinak sokkal nagyobb a mozgásigénye, mint egy bernáthegyinek, hogy extrém példával éljek, annyi, hogy a bernáthegyit tovább tart megkerülni. :)

Nem mindig kell másokra hallgatni. Ha a kutyád boldog, elég neki ez a mozgás, nem rombol, nem idegbeteg, te szívesen töltesz vele napi több órát, akkor minden szuper!

2015. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár minden kutyának ilyen "rossz" dolga lenne. :) Szerintem szuper dolga van a kutyádnak! A felelős kutyatartás nincs korhoz kötve. :)
2015. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!