Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava reggeli etetes?

Szandi007 kérdése:

Csivava reggeli etetes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 4 eves csivavam szuka , aki 6napja van nalunk . Nem volt meg csivavam, de tudom hogy nagyon figyelni kell az etetesre a vercukorszint miatt. 10-11korul szokott kapni reggelit, de ma is rosszul volt , nagyon orult a kajajanak csak varni kellett mert beaztattam a tapjat. Ra 5 percre mar rosszul volt remegett , adtam neki vizet fecskendobe nem lett jobban utana adtam neki mezet amitol jol lett , evett es utana megint nem volt az igazi , megint adtam neki vizet es most jobban van. Tudnatok nekem tanacsot adni? Vacsira husit kap zoldsegekkel , es kiderult hogy csirkeallergias is csak mi ezt nem tudtuk... Szoval szarnyast nem adunk neki.

#reggeli #baromfihús-allergia #Csivava etetes #nem iszik a kutyam
2015. dec. 25. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát sok ismimnek van csivije,de ők napi 2x etetnek. De van,hogy napi 1x kapnak.


Sosem volt semmi bajuk.


A te kutyádnak szerintem alapból van vmi gond a cukor szintjével,amit célszerű lenne megvizsgálni.


Illetve ha így rosszul van akkor étkezések között egy kutyakeksz vagy egy szelet szalámi vagy vmi segíthet.


Napi adagját oszd 3 felé. reggel pl 7-8 körül, délben 12-13 óra fele meg mondjuk 18-19 óra fele a harmadik. Köztes időkben meg vmi kutyakeksz vagy vmi ami felviszi a cukrát.

2015. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!