Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani menhelyeket?

Tudnátok ajánlani menhelyeket?

Figyelt kérdés
Örökbe szeretnék fogadni egy kutyát.Olyan menhelyről szeretném ahol foglalkoznak az állatokkal,szeretik őket.Tudom hogy egy menhelyen sok kutyus és cica van,nem lehet mindgyikkel sokat játszani,de ha egy állattal egyáltalán nem foglalkoznak akkor az biztos nem tesz jót neki...

2015. dec. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy te hol laksz...

Én például melegen ajánlom a győri menhelyet, a mi kutyusunk is onnan van, de ha te például debreceni vagy, akkor gondolom ez kilőve.

2015. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hozzátenném, hogy a menhelyek nagy részénél másodlagos, hogy foglalkozzanak a kutyákkal. Első sorban menedéket és ételt biztosítanak nekik, de néha sajnos 150-200 kutyánál örülnek, ha mindenki kap enni, nem hogy még egyenként mindenkivel foglalkozzanak is egy órát.

Ha neked ez a fajta törődés fontos, akkor inkább egy ideiglenes befogadónál lévő kutyát válassz.

2015. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2015. dec. 26. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A MancsRancs panzióban, ideigleneseknél tartja az állatokat. Ha kéred kiviszik neked
2015. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szentendrei Árvácska. A kutyákkal szeretettel bánnak, rendszeresen sétáltatva vannak, pórázhoz vannak szoktatva. (Többek között én is járok ki sétáltatni őket). A nagy többségük kedves, vidám, kiegyensúlyozott kutyus. Hangsúlyt fektetnek a lelkükre is.
2015. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!