Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik webáruházból szoktatok...

Melyik webáruházból szoktatok tápot rendelni?

Figyelt kérdés

Általában mlyen gyorsan szállítják ki?

Brit Care tápra lenne szükségem, és ahogy elnézem csak neten lehet rendelni. Ami nem baj, csak annyi oldal van, hogy azt se tudom honnan rendeljek. :)


2015. dec. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
zooplus, petissimo - gyorsak, rendesek, korrektek
2015. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
emag, petissimo, kedvencek.net
2015. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zoofast-ről a reggel leadott rendelésemet másnap már hozta is a futár, ez volt a leggyorsabb. Zooplus külföldről szállít, olyan 3-5 munkanap szokott lenni. Petissimo-ról Pick pack pontra szoktam kérni kisebb csomagot, az is olyan 2-3 nap. Viszont ha most a két ünnep között akarsz rendelni, lehet hogy átcsúszik jövő évre a kiszállítás, mert nem mindenhol dolgoznak, meg a posta is lassabb.
2015. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem most ez nagyon sürgős lenne, akkor a Zoofast-ról rendelek. :)

Köszönöm a segítséget!

2015. dec. 26. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Zoofast rendelés a 4. napon érkezett meg. A Petissimo másnapra, ha volt raktáron.
2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!