Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik kutyaszépségversenyre viszik kutyájukat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ráérnek ! Nincs gyerekük és gyerekpótló a kutya, általában !
2015. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
25%
Nagyon unatkozhatnak! :D
2015. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom róluk, mint ami azokról, akik szeretik a tökfőzeléket: furcsa az ízlésük, de az ő dolguk.
2015. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne? Semmi. Ez egy hobbi. Én is hordtam kiállításokra a kutyámat.
2015. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és gyerekem is van, és már akkor is volt.
2015. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Ugyan az, mint a horgászokról, autó tuningosokról, sportolókról, vagy bárkiről, akinek van hobbija.
2015. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kutyás, vagy állatokkal való program lehet jó.

Amíg ez a bohóckodás nem megy a kutya fizikai, mentális állapotának a rovására, addig poén.

2015. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Jót tesz a kutyának, mert találkozik, más állatokkal, szocializálódik. Gazdik infókat cserélhetnek, ismerkedhetnek. Szerintem ugyan olyan, mintha valaki a kocsijával megy autó szépségversenyre, vagy éppen voltam már szánhúzó versenyen. Jó időtöltés.
2015. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha a kiállításról beszélsz ott nem csak a szépség számít.Jó szőrminőség,mozgás,állás stb. Amúgy tenyésztőknek fontos leginkább a kiállítás vagy akinek terve van a kutyájával.


Amúgy egy hobbi ez is. Akár a horgászat,vadászat,fotózás stb


Ismerősömnek két gyereke van, járnak több kutyával kiállításra. Nekik is ez egy hobbi.Családi program és egyben a kutyáknak is jó,mert sok kutyával és emberrel találkozhatnak.

2015. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 orig válasza:
30%
De azért van, hogy elszállnak a gazdik. A múltkor elhaló hangon panaszolta egy hölgy a rádióban, hogy mennyire árt a petárdázás a kutyája "személyiségfejlődésének" (sic!). Persze a kutya náluk mindig "aki". Én még nem hallottam olyan horgászt vagy autótulajdonost, aki "akinek" nevezte volna a kifogott halát vagy az autóját, vagy a hobbija tárgyát.
2016. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!