Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyát lehet venni?

Keverék kutyát lehet venni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hogy ugye szaporítótol nem szabad venni, de tényleges keveréket lehet? Amúgy ők azok: [link]

2015. dec. 27. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Keverék kutyáért felesleges pénzt adni. A menhelyről is szívesen odaadják bármelyiket az oltás és a chip áráért.
2015. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ezek ingyenesnek tűnnek.

Egyébként lehet, de jó nagy hülye az aki pénzt ad egy szaporítónak egy keverék kölyökért, mikor tele vannak velük a menhelyek.

2015. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha ingyen van?
2015. dec. 27. 20:22
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Második vagyok.

Nekem nyugodtabb lenne a lelkivilágom egy menhelyessel, még ha ingyen is adja a szaporító.

Gondolj bele. Ha talál mindegyiknek gazdát, jövőre ugyanúgy hagyja elleni a kutyáját, és ugyanitt fog tartani. Sajnos az ilyenek egy részének eszébe sem jut az ivartalanítás, mint opció...

2015. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyesg de egy idő után őket is kidobnák és menhelyen végeznék
2015. dec. 27. 20:27
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igen amúgy bocsi hogy mindig olyat kérdeztem amire te megírtad a választ csak hát pármásodpercel hamarabb külted:)
2015. dec. 27. 20:29
 7/16 A kérdező kommentje:
milyen menehelyeket tudtokajánlani lehetőleg budapesten?
2015. dec. 27. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Itt országosan fent van, de megtalálod Pestet is :)

Sajnos elég nagy a választék.

2015. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát ja sajnos... legálabb sokan próbálnak segíteni
2015. dec. 27. 20:37
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

[link] Ez a gyepmesteri telep ("Illatos")

[link] Ez pedig Újpesten a Rex.

Nyilván, az Illatoson lévőknek sürgősebb lenne...

Fontos!!!

Mindkét helyen ki kell fizetned a chip és az oltás kedvezményes árát, DE ezek minden kutya számára kötelezőek, tehát mindkettőt köteles vagy beadatni, viszont ha Te viszed állatorvoshoz a háztól kapott, szaporított kiskutyát, akkor sokkal többe kerül, mint ha az Illatosról hozol ki egy kutyust oltva-chipelve. Ja, és sajnos kb mindig vannak benn pár hetes - néhány hónapos babakutyák is, jelenleg 11-en, 1 és 10 hónapos kor között.

Ja, a rács mögül örökbefogadott kiskutya sokkal jobban fog szeretni és ragaszkodni, mint az, akit a mamája mellől viszel haza. Tapasztalat, nálam most három gyepis, egy menhelyes, egy kobzott és két utcai kóbor kutyus van.

2015. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!